kurs_psyhologiya_dlya_menedzheriv_web

ОНЛАЙН-КУРС «ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ» 🔥

Дата
Мiсце проведення
Online

В сучасному світі, коли все несеться і змінюється разюче швидко, стає зрозуміло що знання і здатність ними оперувати мають принципове значення. Це те, що впливає на нашу здатність приймати рішення, робити висновки, зрештою це впливає і нашу вартість, незалежно чи ми в наймі чи ведемо свій бізнес.

Як не крути, знання з психології потрібні у будь-якій галузі, де задіяні люди. Адже саме вони продають, надають послуги, втрачають мотивацію, створюють конфлікти, народжують нові ідеї. І Всім цим треба управляти, розуміти, передбачати…саме менеджерам. Почнемо з того, що менеджери то люди з додатковим навантаженням відповідальності і комунікації. І основна біда в тому, що те, за що відповідальний менеджер, мають робити інші. І в цьому місті стає зрозуміло, що без знання психології вже нікуди. Для ефективного управління людьми треба знати про тих людей. Не тільки їхні імена та історії, а й розуміти, хоч приблизно, особливості перебігу процесів психічних процесів людини, вікові періоди та виклики кожного періоду; знати природу групових процесів і їхній вплив на швидкість виконання завдання. Це все і навіть більше буде на цьому курсі.

Цей 2-місячний курс дозволить тобі здобути необхідні компетенції для ефективної роботи команди та глибокого розуміння кожного:

◼ 2 місяці навчання в онлайн форматі;

◼ Індивідуальний експертний супровід;

◼ Додаткові корисні матеріали;

◼ Навчання у колі однодумців.

Експерт курсу:

🗣 Наталія Мухітдінова – психолог, організаційний консультант, бізнес-консультант з 18-річним досвідом. Більше 18 років роботи індивідуально як гештальт-психотерапевт та з компаніями – в ролі організаційного консультанта. Має власний досвід у ролі керівника, власника своєї справи, найманого працівника, запрошеного консультанта у сталі бізнеси.

🔗 Програма курсу та ще більше деталей за посиланням: https://natalia-mukhitdinova.space/