Курс ІТ-безпека

Дата

Інформаційні технології – це сфера, яка дуже стрімко розвивається. Ми вже не уявляємо своє існування без комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, айфонів, нових засобів зв’язку, Інтернету, соціальних мереж, всіляких електронних сервісів, Приват 24, електронних реєстрацій, кабінетів, покупок і т.п. Фактично життя більш менш продвинутого користувача перетворюється в постійне або перманентне спілкування з інформаційними системами. Чи замислюємося ми над зворотною стороною віртуалізації нашого світу? Про нові загрози, які стоять за цим? Напевно кожен з нас вже піддавався DDOS атакам або іншим несприятливим впливам, гірше коли таким агресивним діям невзмозі протистояти компанії, де розмір збитків від кібератак може бути набагато більшим! Особливо, коли мова йде про роботу з платіжними транзакціями, секретними документами, персональними даними. Дивно, коли у 21 столітті ми не можемо забезпечити банальні настройки конфіденційності або працювати з безпечними системами. На ці виклики покликана відповісти програма IT-Безпека.

Прослухавши ці курси та отримав сертифікат ви станете фахівцем, який не буде мати конкурентів при працевлаштуванні!

Наші переваги :

 • унікальні авторські курси;
 • інструктори – практичні вузькофахові спеціалісти;
 • міждисциплінарність;
 • орієнтація на приватну та публічну сферу;
 • додаткові шанси на працевлаштування;
 • спільна сертифікація з роботодавцями;
 • слухати може будь-хто (не вимагається базової юридичної освіти).

Програма ІТ-безпека складається з таких курсів:

 1. Інформаційна/кібер безпека у системі національної безпеки. Курс, який дозволить системно зрозуміти структуру інформаційної безпеки в державі, ознайомитися із стратегією кібербезпеки, спеціальною термінологією, виявити основні інформаційні загрози та методи протидії.
 2. Кіберзлочинність та нові злочини у сфері інформації. Курс присвячений новим видам злочинів, які посягають на інформаційну безпеку, кіберзлочинам, методам їх виявлення, превенції, розкриття та збирання доказової бази.
 3. Цифрова криміналістика (форензика). Курс присвячений новітнім електронним доказам, електронній експертизі інформаційно-телекомунікаційних систем в кримінальних, цивільних та господарських справах.
 4. Технології IT та функціональної безпеки. Курс, який поглибить знання різних аспектів безпеки, пов’язаних з ІТ: (information/ computer/ cyber security) та функціональною (safety/ cyber safety) безпекою, а також фізичною безпекою, що підтримується ІТ та системами.
 5. Економічна безпека та конкурентна розвідка. Курс, який сформує у слухачів практичні навички побудови системи безпеки в корпоративній структурі компанії, в роботі з поштою, системами зв’язку, ознайомить з категоріями економічної безпеки, конкурентної розвідки та безпеки у роботі користувача.
 6. Система кадрової безпеки компанії. Курс присвячений особливостям відносин власника та найманих фахівців, (HR-менеджерів, сісадмінів, програмерів, системних аналітиків та ін.), роботі з фрілансерами в ІТ-секторі стосовно захисту інформації.

На програмі ІТ-безпека ви отримаєте навички:

 • забезпечувати безпеку як приватного бізнесу, так і державної структури;
 • користуватись спеціальним програмним забезпеченням на рівні продвинутого користувача, таким як: True Crypt, Linux, Thunderbird, Cleaner та інші;
 • розробляти політики інформаційної безпеки та впроваджувати їх в ІТ та іншому бізнесі;
 • здійснювати конкурентну розвідку та здійснювати захист інформації від недобросовісних конкурентів;
 • здійснювати надійний захист пошти, телекомунікаційного зв’язку, різноманітних гаджетів як у власному житті, так і в корпоративній структурі компанії;
 • розслідування кіберзлочинів та збирання електронних доказів;
 • складання клопотання про проведення експертизи цифрової криміналістики;
 • захисту персональних даних у мережі Інтернет, соціальних мережах, локальних системах та протидії їх незаконному розповсюдженню.

Наші партнери: Institute of Law, Technology and Innovation ILTI, Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого, Національний авіаційний університет «Харківський авіаційний інститут», Адвокатська компанія «Кобрін та партнери», Асоціація правників України, відділення в Харківській області.

Наші інструктори: Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого, Національний авіаційний університет «Харківський авіаційний інститут», Адвокатська компанія «Кобрін та партнери», представники Служби безпеки України (за згодою), експерти Харківського НДІ судових експертиз ім. Н.С.Бокаріуса, АТ «Інститут інформаційних технологій», Інформаційне агентство «ІНФОРМ БЮРО».

Реєстрація до 17/10/2016.

Вартість участі: 9 950 грн., для студентів – 5 550 грн.

На комплекс курсів ІТ-безпека + ІТ-право діє спеціальна ціна: 10 472 + 8 955 = 19 427 грн, для студентів – 5 320 + 4 995 = 10 315 грн.

ilti.office@gmail.com
0958416398
0973846720
0932501212