Kotlin – мова Full Stack розробника

📆 Дата вебінару: 10 січня 2023 року
⏰ Час проведення: 19:00-21:00

Kotlin – це основна мова мобільної розробки під Android у наш час. Ще у 2019 році компанія Google оголосила її найбільш переважною для Mobile App девелопменту та заявила, що вони самі її регулярно використовують для своїх застосунків.

Однак Kotlin може також успішно застосовуватися і для написання повного циклу веб-додатків – а це користувацька сторона (FrontEnd), з якою безпосередньо взаємодіє користувач, і серверна сторона (BackEnd), де приховано всю закулісну логіку.

На вебінарі ви дізнаєтеся про мову Kotlin, як вона інтегрована в екосистему Java, автор покаже її переваги. Дізнаєтесь, чому за нею майбутнє і як нею можна написати Full Stack застосунок.

💬План вебінару:

  1. Що таке Kotlin: опис мови, її особливості та застосування, статистика.
  2. Створення проєкту, в якому робитимемо Full Stack застосунок.
  3. Робота над BackEnd: як із файлу Java можна легко отримати Kotlin, наскільки мова спрощує розуміння програми, її деякі особливості.
  4. Робота над FrontEnd: як можна з’єднати BackEnd & FrontEnd та створити просту динамічну сторінку.
  5. Підбиття підсумків. Корисні посилання на курси та статті, книги. Пара ідей щодо того, що ще можна зробити за допомогою Kotlin.

Цей вебінар буде цікавий розробникам Java, які шукають для себе щось нове і хочуть працювати більш ефективно, а також розробникам, котрі хочуть збагатити свій набір інструментів.

👉🏻 Деталі та реєстрація 👈🏻