Гібридний формат, онлайн + Київ, 9 жовтня 2023 року – Sigma Software Labs спільно з Українським Фондом Стартапів запускають конкурс для стартапів UNICORN, заявки приймаються до 1-го листопада.

Співорганізаторами конкурсу є Sigma Software Group та освітній підрозділ Sigma Software University. SID Ventures Partners приєдналися до співорганізаторів сезону зі спеціальним призом у розмірі 3 000 євро.

Конкурс проходить за підтримки Міністерство освіти і науки України. Медіапартнер цього сезону є Speka.Media.

До участі запрошуються українські стартапи на ранніх стадіях, які ще не залучали понад 500 тис. євро інвестицій. Галузева перевага надається B2B стартапам у сферах AdTech, AI, AR/VR, авіації, автомобілебудування, BigData, Blockchain, CyberSec, EdTech, FinTech та машинного навчання.

“UNICORN – це чудова можливість для молодих стартапів продемонструвати свої ідеї, отримати інсайти від лідерів індустрії та отримати менторство від досвідчених засновників, авторитетних фондів та впливових лідерів спільнот. Саме тому ми розглядаємо цей конкурс не просто як змагання, а як динамічну екосистему для розвитку стартапів. Наша ключова мета — створити успішну мережу, яка розширить можливості стартапів у довгостроковій перспективі”, – говорить Дар’я Янієва, інвестиційний директор Sigma Software Labs.

👉 Зареєструватися! 👈

Конкурс структурований таким чином, щоб провести стартапи через різні етапи, пропонуючи інтенсивну двотижневу програму для підтримки динамічної взаємодії.

Конкурс відбудеться у гібридному форматі. Він включатиме освітні вебінари, нетворкінгові заходи та численні пітчинги. Учасники зможуть поспілкуватися з впливовими інвесторами та встановити цінні партнерства під час онлайн-сесій та офлайн-заходів.

Співорганізаторами конкурсу є Sigma Software Group та освітнє крило Sigma Software University. Конкурс стартапів UNICORN є реінкарнацією конкурсу IT_EUREKA, який був започаткований у 2014 році.

Чому варто взяти участь

  • 2 інтенсивні тижні. Пройдіть інтенсивну програму, щоб дізнатися специфіку побудови стартапу та уникнути поширених помилок.
  • Освітні та нетворкінгові заходи. Знайдіть ідеальний баланс між напруженою роботою та активним нетворкінгом.
  • Безліч можливостей для пітчингу. Продемонструйте свій стартап якомога краще під час конкурсу та отримайте корисні відгуки про ваші підходи до пітчингу.
  • Сильна спільнота. Спілкуйтеся з впливовими інвесторами та потенційними партнерами.
  • Цінні призи. Отримайте безповоротний грант у розмірі 2 x 1,000 євро та 1 x 3,000 євро, а також нагороди від партнерів.

Передісторія

Конкурс стартапів UNICORN (колишня назва IT_EUREKA) був заснований освітньою програмою Tempus у 2014 році. Проєкт був підтриманий шведською Sigma Group та Міністерством освіти і науки України. Після завершення програми Tempus головним організатором конкурсу стала компанія Sigma Software. У 2021 році Sigma Software Labs стала головним драйвером конкурсу. За 8 років понад 900 проєктів було представлено більш ніж 2 200 учасниками.

У 2023 році конкурс стартапів IT_EUREKA був перейменований в UNICORN. Цей ребрендинг підкреслює прихильність до розвитку стартап-екосистеми, яка виходить за межі географічних кордонів і відповідає амбіціям підприємців-візіонерів. Щоб допомогти екосистемі стартапів зростати і досягати ще більш значущих результатів у майбутньому, конкурс отримує все більший фокус.

З питань журналістських запитів, будь ласка, звертайтеся
press@labs.sigma.software

Про Sigma Software Labs

Sigma Software Labs — це окреме інвестиційне крило компанії Sigma Software, яка входить до топ-100 світових аутсорсингових компаній. Ми використовуємо синергію мережі клієнтів та партнерів для масштабування портфельних стартапів, допомагаючи нашим клієнтам ефективніше вирішувати бізнес-задачі. Інвестиційна стратегія Labs сфокусована на стартапах, де команда зможе стати активним партнером, який допоможе їм зростати не лише завдяки інвестиціям, але й завдяки B2B контактам, можливостям залучення фінансування, доступу до інфраструктури та ресурсів Sigma Software.

Про Український фонд стартапів

Український фонд стартапів — єдина у своєму роді державна установа, яка допомагає інноваційним проєктам та технологічним стартапам залучати фінансування на ранніх стадіях та запускати свої проєкти. Фонд є драйвером розвитку стартап-екосистеми, забезпечує умови для зростання сектору, створює позитивний інвестиційний імідж української технологічної галузі за кордоном та представляє українські інноваційні рішення у всьому світі.