konkurs_open_datathon_reukraine_web

Понад 4 млн грн: стартував конкурс Open Datathon reUkraine

Дата

Open Datathon reUkraine — національний конкурс tech-проєктів на основі відкритих даних для відновлення України. Організатори шукають рішення, які сприяють відбудові держави, запобігають корупції або вирішують інші виклики воєнного часу.

Відкриті дані (open data) — справжній скарб для технологічних бізнесів та інноваційних стартапів. Вони одночасно дозволяють доповнювати наявні рішення свіжою інформацією та створювати повністю нові проєкти. Світові tech-лідери, як-то IBM, Amazon, Uber, Palantir, Yahoo, Deloitte, McKinsey, давно використовують відкриті дані для розвитку своїх продуктів. Українські технологічні компанії також визнали open data потенціал та розробляють популярні на ринку рішення.
У вас є можливість приєднатися до лідерів ринку. Розробіть нове або удоскональте наявне рішення, додавши open data складову, й отримайте грант на його реалізацію.
Open Datathon reUkraine — національний конкурс технологічних проєктів на основі відкритих даних для відновлення України. До участі запрошуються:

  • open data проєкти з готовими продуктами чи сервісами;
  • технологічні компанії та стартапи, які можуть доповнити свої рішення використанням відкритих даних;
  • інноватори з мінімальним досвідом роботи з відкритими даними, які готові реалізувати проєкт за обмежений час.

Організатори відберуть до дванадцяти фіналістів, які візьмуть участь в освітньому буткемпі, пре-пітчингу і краш-тесті своїх проєктів. Кожен з чотирьох переможців зможе отримати до 1,1 млн грн на втілення власних рішень. Загальний грантовий фонд конкурсу — 4,4 млн грн.
Подати заявку на участь у конкурсі Open Datathon reUkraine можна до 15 листопада 2023 року. Вимоги до учасників, умови участі та подробиці конкурсу читайте на сайті.

Конкурс організований USAID/UK Аid проєктом «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» спільно з Міністерством цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.