Компанія Beetroot запускає новий проєкт — DEVCHATA

Дата
Мiсце проведення
ZOOM

Разом із Front-End розробницею Катею Заховайко компанія Beetroot запускає новий проєкт — DEVCHATA. Це серія онлайн-зустрічей, під час яких дівчата з різних компаній будуть говорити про IT, ділитись своїм професійним та особистим досвідом.

Буде створено відкриту платформу для розмови, під час якої можна буде поглибитись у технічні теми, разом із тим пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.


Перша зустріч відбудеться вже 10 листопада о 18:00.

Першою гостею стане Марина Скрипник, Front-End розробниця Beetroot. Марина – з команди Beetroot Solutions, що займається розробкою проєктів під ключ. Працювала з фреймворками Ember.js та Angular, зараз основа її стеку – Vue.js та React. У вільний час вивчає архітектуру програмного забезпечення. Працювала над міжнародною адаптацією курсу із front-end у рамках співпраці Beetroot Academy та Pink Programming (навчальна платформа для дівчат у Швеції), викладала у Pink Programming модулі із JavaScript і Vue.js.

Катя розпитає Марину про те, що треба знати про computer science. І ви теж приєднуйтесь до розмови!


Як все влаштовано?

Беремо каву або чай, зустрічаємось у ZOOM, знайомимось, спілкуємось. Кожну зустріч Катя запрошуватиме когось нового до розмови. Годинку говоримо по темі та ділимось інсайтами.

Участь безкоштовна. Просто реєструйтесь і ми вам надішлемо посилання на зустріч.

Реєстрація


Наступні DEVCHATA зустрічі відбудуться:

✔️17 листопада – поговоримо про конструктивний фідбек та як дівчатам працювати з критикою;
✔️1 грудня – поговоримо про синдром самозванця: звідки береться у дівчат та взагалі, як попередити чи як викорінити з себе


Маєш запитання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді Beetroot:

Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

До зустрічі!