komanda-nix-provede-vzhe-p'yatu-onlajn-konferentsіyu-nix-multiconf

Сила та стійкість українського IT. Команда NIX проведе вже п’яту онлайн-конференцію NIX MultiConf

Дата
Мiсце проведення
Online

21-22 травня відбудеться щорічна IT-конференція NIX MultiConf. Подія сягає міжнародного рівня, адже до заходу долучилися визнані світові лідери думок та IT-експерти. Приєднаються до конференції й українські підприємці та фахівці IT-сфери.

Українська IT-індустрія вже довела свою стійкість і надійність. Компанії стабільно працюють, сплачують податки і підтримують економіку держави. Така подія, як NIX MultiConf — яскравий приклад того, що Україна є і буде надійним місцем для розвитку бізнесу та впровадження інновацій. Усьому світові ми вкотре показуємо міць та силу IT-галузі, а значить і Україну зламати неможливо.

У програмі NIX MultiConf на глядачів чекають:

  • 30+ доповідей про IT та бізнес
  • лекції за популярними IT-напрямами: Java, JS, .NET, DATA, QA, PHP, PM, Design, BA, Python та інші.

Серед міжнародних IT-зірок виступатимуть:

  • Алістер Коберн, один із засновників Agile-маніфесту,
  • Ентоні Шоу, послідовник Python та учасник Python Software Foundation
  • Віталій Фрідман, UX-консультант, креативний керівник журналу Smashing Magazine та інші.

Крім технічних лекцій від фахівців NIX, запрошені представники бізнесу поділяться своїм баченням, як розвивати і підтримувати українську IT-індустрію у період війни. Усім спікерам можна буде поставити питання в чаті трансляції.

Обирайте цікаві вам лекції на сайті і приєднуйтесь до стріму вже на цих вихідних! Зверніть увагу: у програмі можливі зміни.

Активно готуючись до конференції, команда NIX продовжує волонтерити. Від початку повномасштабної війни айтівці разом із партнерами перерахували на потреби ЗСУ понад $20 млн. Команда регулярно поставляє на передову необхідне військове спорядження.

Збір коштів на потреби армії та волонтерів буде проводитися і протягом всієї конференції — 21-22 травня.

Переходь за посиланням, дізнавайся програму конференції та обирай цікаві тобі лекції.

Обрати цікаві лекції


Довідка:

NIX MultiConf — це найбільша в Україні онлайн ІТ-конференція. Захід корисний для ІТ-спеціалістів із різним досвідом, які прагнуть розвивати свої навички та цікавляться новинками ІТ-сфери. Майже 10 років тому подібний захід вперше відбувся у Харкові. Відтоді зі 150 прихильників конференції всього за кілька років ком’юніті NIX MultiConf виросло у масштабну подію світового рівня. 2020 року до онлайн-конференції долучилося понад 17 тис глядачів із 13 країн — у тому числі зі США, Естонії, Польщі, Великої Британії, Німеччини, Італії, Єгипту, ПАР на інших.

NIX — одна з найчисленніших в Україні IT-команд, яка налічує 4500 спеціалістів. Фахівці NIX створюють комплексні IT-рішення для компаній із США, країн Європи та Південно-Східної Азії. З початком повномасштабної війни команда підтримує як членів своєї команди та їх рідних, так і всіх постраждалих від вторгнення рф. Нікси надають фінансову та матеріально-технічну допомогу волонтерам, ЗСУ та підрозділам тероборони. Щодо підтримки власної команди, то за кожним у NIX зберігаються місця у проєктах, усі спеціалісти своєчасно отримують дохід у повному обсязі.