Kharkiv Pitch Day

Дата
Мiсце проведення
Fabrika Space (м. Харків, вул. Благовіщенська, 1)

INTECRATOR запрошує стартап-команди на Kharkiv Pitch Day, що відбудеться 17 жовтня 2019 року.

На заході в Харкові Ви зможете:

  • Презентуватисвій проект та отримати шанс потрапити в програму розвитку і спільного створення стартапів INTECRATOR.
  •  Дізнатися про плани й особливості роботи INTECRATOR в Україні.
  • Поспілкуватись із засновниками та координаторами проекту.  

Дата та час:
17 жовтня 2019 року (четвер), 15:00 – 19:00
Місце проведення: Fabrika Space (м. Харків, вул. Благовіщенська, 1) 

Щоб відвідати Kharkiv Pitch Day та презентувати свій проект, зателефонуйте нам за номером +380 50 411 13 69 або напишіть на електронну скриньку: intecrator@intecracy.com 

INTECRATOR – це спільний проект Intecracy Ventures і компанії EY в Україні, в рамках якого здійснюється акселерація та інкубація стартапів.

Intecracy Ventures (інвестор групи IT-компаній, що працюють під брендом Intecracy Group) та EY в Україні об’єднали зусилля й можливості для створення програми розвитку стартапів – INTECRATOR. Програма працює за пілотною для України моделлю «Venture Builder» і взаємодіє з високотехнологічними стартапами від етапу створення прототипу (MVP) до виведення повноцінного продукту на ринок.

Команди з інноваційними ідеями матимуть чудову нагоду отримати практичну професійну підтримку у створенні своїх продуктів та рішень, а також їх швидкому просуванні на українському та міжнародному ринках. Участь в INTECRATOR дозволить найбільш успішним стартапам співпрацювати з великими компаніями – лідерами у відповідних секторах.

Більше інформації про INTECRATOR за посиланням

Локальний партнер INTECRATOR в Харкові Kharkiv IT cluster

Партнери INTECRATOR:
Cisco – світовий лідер у сфері ІТ та мереж. 

«Правекс-Банк» – український банк, який належить одній із провідних банківських груп Європи – італійській групі Intesa Sanpaolo.
AEQUO Law Firm – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією.
UnityBase – програмна платформа для оперативного створення високопродуктивних Web-орієнтованих систем.

Про Intecracy Ventures
Компанія Intecracy Ventures допомагає підприємцям у пошуку інвестицій та розвиває їх до стадії фінансування, а також дає можливість венчурним інвесторам отримати великий перелік стартапів у різних галузях економіки.
Intecracy Ventures являється інвестором групи IT-компаній, що працюють в рамках об’єднаного бренду Intecracy Group, а також ряду стартапів.

Про EY Ukraine
EY – міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування з питань ведення бізнесу. Компанія також має значну експертизу в галузі технологій та інновацій.
EY є займає провідну позицію серед лідерів із надання послуг з автоматизації роботизованих процесів (RPA) та впровадження IoT за версією HFS Research, 2018. Компанія є лідером у галузі консалтингу з питань кібербезпеки за версією ALM, 2018. EY застосовує близько 2000 ботів для автоматизації процесів усередині компанії та для надання послуг клієнтам.
EY підтримує корпоративних клієнтів у впровадженні інновацій та надає комплексну й системну підтримку високотехнологічним стартапам.