Kharkiv IT Research

Дата
Мiсце проведення
Kharkiv Premier Palace Hotel, пр. Независимости, 2

У квітні 2018 року Харків подолав позначку у 25000 IT-фахівців. За цим показником ми є лідерами серед регіонів України, залишивши позаду такі великі IT-хаби, як Львів, Дніпро і Одеса, поступаючись тільки столичним масштабами.

У 2018 році Kharkiv IT Cluster ініціював і провів бізнес-дослідження серед IT-компаній паралельно з соціальним дослідженням у IT-середовищі, щоб зрозуміти і оцінити поточний ринок IT Харкова з точки зору розміру, працевлаштування та перспектив розвитку, а також побачити сильні сторони і особливості.

Мета проекту – оцифрувати ринок для кращого розуміння напрямків розвитку IT-екосистеми. Партнерами дослідження виступили компанії PricewaterhouseCoopers і IRS-group.

9 жовтня 2018 року Kharkiv IT Cluster проведе Kharkiv IT Research – закриту презентацію повних результатів дослідження харківського IT-ринку.

Зміст дослідження:

  • IT бізнес і інвестиції. Проект координувався PricewaterhouseCoopers і включав опитування, збір статистичних даних та інтерв’ю з ТОП-менеджерами.
  • Соціальна частина. Проект координувався компанією IRS-group і включав дослідження портрета і способу життя IT-професіоналів харківського регіону

Щорічно фахівці подорожують, є активними споживачами нерухомого та рухомого майна в місті. Велика частина з них займають активну соціальну позицію, виховують більше двох дітей в сім’ї, мають вищу освіту, наукові ступені.

І це лише мала частина дослідження IT-ринку Харкова.

На заході 9 жовтня Kharkiv IT Cluster покаже повну версію в цифрах і фактах про харківський IT, а також проведе панельну дискусію і Q&A-сесію з координаторами дослідження PWC and IRS Group для представників державної влади, міжнародних організацій, IT-спільнот інших регіонів і керівників провідних IT-компаній України.

PwC Ukraine – одна з всесвітньо відомих і надійних компаній “Великий аудиторської четвірки”, є учасником мережі фірм PwC в 158 країнах з майже 236 235 співробітниками.

IRS Group – c 2006 року один з провідних постачальників маркетингових послуг в Україні і за її межами.

Коли: 9 жовтня 2018, 18: 00-22: 00

Де: Kharkiv Premier Palace Hotel, пр. Незалежності, 2

Участь у заході безкоштовна за запрошеннями. Участь поза квотою запрошень обговорюється в індивідуальному порядку. Попередня реєстрація обов’язкова.

Так як захід закритого формату, організатори залишають за собою право відмовити в реєстрації тим, хто, на їхню думку, не підпадає під формат цільової аудиторії.

Якщо у Вас є питання щодо запрошень та участі у заході, напишіть на пошту daniella.kovalyova@it-kharkiv.com.

Реєстрація