Kharkiv IT Cluster, за підтримки провідної ІТ-школи A-Level та IT-компанії в галузі мобільної розробки Olearis, запускає новий курс проєкту Teachers2IT «Основи баз даних на прикладі PostgreSQL».

Ця подія стане новим випробуванням, де кожен зможе розширити свої знання та вміння у сфері баз даних.

Під керівництвом нашого ментора ви отримаєте унікальну можливість ознайомитися з основами роботи з базами даних та їх управління в середовищі PostgreSQL.

Після успішного завершення курсу вчителі зможуть застосовувати нові знання у ваших уроках та надавати своїм учням цінний досвід у галузі баз даних.

Не втрачайте шансу покращити свої навички!

📆 Дата початку: 8 серпня 2023 року
Кількість занять: 4 занять (щовівторка з 16:00 до 18:00)
📍Де: Online, ZOOM

Ментор: Данило Маринич – project manager в IT-компанії Olearis, співзасновник, CTO та викладач ІТ-школи A-level. Данило має 20-річний досвід в ІТ та викладанні, тисячі вдячних випускників та сотні виконаних проєктів.

👍 Учасники, які успішно пройдуть курс підвищення кваліфікації, за умови особистого відвідування мінімум 50% занять та успішної здачі залікових завдань отримають сертифікат 1 кредит ЄКТС.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації! 2023

Форма реєстрації

Чому курс з Баз даних?

База даних — це певний набір даних, які пов’язані між собою спільною ознакою або властивістю, та впорядковані, наприклад, за алфавітом.

❗️Головна перевага БД — швидкість внесення та використання інформації. Завдяки спеціальним алгоритмам можна легко знаходити необхідні дані лише за декілька секунд.

❗️Реальний попит на навички з баз даних: уміння працювати з базами даних — це велика перевага на ринку праці, яка відкриває безліч можливостей для кар’єрного зростання.
Навички управління базами даних допоможуть вчителям не лише підвищити свою конкурентоспроможність, але й підготувати своїх учнів до вимог сучасного ринку праці.

❗️PostgreSQL — одна з найпопулярніших систем управління базами даних. Вивчення основ PostgreSQL дозволить вчителям опанувати популярний інструмент і здобути реальний досвід роботи з ним.

❗️Застосування в реальному житті: учителі навчаться створювати, модифікувати та запитувати інформацію в базі даних. Ці навички можна використовувати не лише на уроках, але й у реальних проєктах або роботі з даними в різних сферах.

❗️Відповідність до потреб учителів: Kharkiv IT Cluster завжди враховує потреби своїх учасників. Учителі інформатики та математики виявили зацікавленість до поглибленого вивчення баз даних. Для того щоб задовольнити їхні потреби й підтримати їх у подальшому професійному розвитку, був створений цей курс.

Долучайтеся й станьте героями світу інформаційних технологій разом з Kharkiv IT Cluster!

Щоб зареєструватись на базовий курс «Основи баз даних на прикладі PostgreSQL» заповніть гугл-форму:

Форма реєстрації