Kharkiv IT Cluster: Tech Talk з компанією AnyforSoft

Дата
Мiсце проведення
Online

Запорука передового бізнесу у 2021 — ефектичний діджитал, прогресивні технології та якісний супорт. Команда компанії AnyforSoft зібрала всі ці аспекти та успішно реалізує їх.

AnyforSoft створюють проєкти у сфері розваг: digital media, ресторанного бізнесу та багато іншого. Головна мета команди — покращений рівень життя кінцевого користувача.

Один із ключових проєктів AnyforSoft створений завдяки знайомству на IT-конференції во Франкфурті — це багатосайтова платформа для замовлення квитків на вистави різних видів по всьому світі.

Перед командою було непросте завдання: стандартизувати технічні та візуальні вимоги платформи під індивідуальні потреби представників різних країн. Команда працювала в Амстердамі та в Україні, використовуючи стеки PHP, Drupal, Acquia tools та JavaScript. Цей проєкт отримав нагороду Digital Impact Award в Нідерландах.

AnyforSoft створили низку рішень і для Харкова. Наприклад, проєкт, що забезпечує незагрозливу та легку міграцію даних з одного digital-сайту до нового — з оновленим дизайном на Drupal. А також проєкт з покращення сервісу Rock & Serve для зчитування QR-кодів або NFC-чіпи в закладах харчування.

Детальніше про створення цих та інших рішень ви почуєте на онлайн-мітапі від керівника компанії AnyforSoft Анатолія Пажина. Анатолій охоче поділиться своїм досвідом і відповість на всі питання.

Чекаємо вас на платформі Zoom 12 жовтня о 10:00. Посилання на трансляцію надішлемо після вашої реєстрації за посиланням 👇🏻

Зареєструватися 


AnyforSoft — компанія із software-розробки, яка спеціалізується на PHP: Drupal, Symfony, Laravel, Magento та WordPress.

AnyforSoft також працюють із JS та його фреймворками React.js, React Native, Node.js, Gatsby.js, Svelte.js. Команда надає видатні рішення, які перетворюють ідеї у працюючі бізнес-стратегії.Захід організовує Kharkiv IT Cluster в межах проєкту «Small stories про інноваційні проєкти і рішення, які створені харківськими командами» у рамках ініціативи у з Програмою Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» , де компанії діляться історіями свого успіху на відкритих мітапах у форматі TEDx.