Kharkiv IT Cluster: Tech Talk про інноваційні проєкти та рішення, створені Raccoon Gang

Дата
Мiсце проведення
Online
Керівники харківських IT-компаній у рамках ініціативи з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розповідають власні true stories про створення IT-продуктів і глобальних рішень на відкритих Tech Talks у форматі TEDx (коротких розповідей, які надихають, із власного досвіду спікерів).
У програмі:
  • історії про унікальні проєкти, які змінили світ;
  • success stories від керівників IT-компаній;
  • сесія Q&A із керівниками IT-компаній.

Ці історії можуть стати вашим першим кроком до великих змін, які ви здійсните для цього світу! Переглянути попередні Tech Talks можна за посиланням.

26 жовтня о 19:00, відбудеться третій Tech Talk із керівником компанії Raccoon Gang Олексієм Радченко.

Компанія Raccoon Gang має широку експертизу в онлайн-освіті та досвід в побудові сервісів для державних установ. Команда спеціалізується на web-розробці, використовує мови Python (Django, Aiohttp) та JavaScript (React.js, Vue.js).

Вже понад 5 років Raccoon Gang успішно діджиталізують процеси навчання, як в приватних компаніях, так і у вищих навчальних закладах, використовуючи для цього передові технології.
Raccoon Gang є сертифікованим провайдером сервісів Open edX* (платформа для масових відкритих онлайн курсів з відкритим кодом). Це рішення широко використовується лідерами освітнього ринку для надання доступу до своїх навчальних курсів. Серед таких edx.org, MIT, ASU, Harvard. В Україні це prometheus.org.ua, ed-era.com, Всеукраїнська Школа Онлайн.
Три мільйони людей користуються сервісами, що розгорнули та суппортять Raccoon Gang для власних клієнтів.

Докладніше про проекти та досягнення Raccoon Gang ви почуєте на онлайн-мітапі 26.10 від керівника компанії Raccoon Gang Олексія Радченко, що поділиться своїм досвідом і відповість на всі питання.
Окремо Олексій розповість про розробки, що доповнюють інфраструктуру освітніх проектів: автоматизація розгортання та автомасштабування під високе навантаження, аналітичний модуль, модуль гейміфікації, модуль адаптивного навчання, впровадження прокторингу тощо.

Tech Talk разом із Олексієм відбудеться 26 жовтня, о 19:00 в Zoom та на Facebook.
Участь безкоштовна за попередньої реєстрації за посиланням.

Зареєструватися 


Захід організовує Kharkiv IT Cluster в межах проєкту «Tech Talks про інноваційні проєкти і рішення, які створені харківськими IT-компаніями» у рамках ініціативи з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України», де компанії діляться історіями свого успіху на відкритих мітапах у форматі TEDx* (коротких розповідей, які надихають, із власного досвіду спікерів).