Meet_and_code_Telesens_Academy

Kharkiv IT Cluster проведе марафон зі створення веб-сторінок в сірих тонах

Дата
Мiсце проведення
вул. Молочна, 38

20 жовтня з 11.00 до 18.00 пройде ще один захід в рамках міжнародного тижня програмування Meet and Code. На цей раз учасники вчитимуться створювати веб-сторінки в сірих тонах, зручні для людей з порушеннями сприйняття кольорів.

Тренінг із верстки та дизайну для новачків проводить Kharkiv IT Cluster разом з Telesens Academy. В ініціативі візьмуть участь до 30 осіб, які хочуть спробувати написати свої перші рядки коду. Запрошені ментори допоможуть їм не тільки показати роботу коду, але і адаптувати дизайн веб-сторінки під особливості сприйняття різних людей.

Kharkiv IT Cluster вже другий рік поспіль долучається до ініціативи Meet and Code.

В цьому році темами івентів стала доступності веб-ресурсів, а також питання екології.

 Івент проходить на хвилі загальної популярності програмування і дає можливість кожному спробувати свої сили. А ще побачити, які завдання вже зараз можна вирішувати за допомогою коду, адже технології роблять світ цікавіше і яскравіше абсолютно для всіх.

Організатори сподіваються, що через 5-7 років хтось із учасників заходу знайде свою професію в IT індустрії і буде втілювати соціально корисні ініціативи у великих масштабах.

Ініціатива MeetandCode проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Участь безкоштовна, необхідна реєстрація за посиланням

Необхідна умова участі – свій ноутбук!