Kharkiv IT Cluster запрошує школярок 5-11 класів взяти участь в проєкті Girls in Tech 😍

Kharkiv IT Cluster запрошує школярок 5-11 класів взяти участь в проєкті “Girls in Tech”, що реалізує Благодійний Фонд “Star for Life Ukraine” та Street Child.

Благодійний фонд «Star for Life Ukraine» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Street Child, що співпрацює з місцевими організаціями в Україні над покращенням доступу дітей до освіти, психосоціальної допомоги, послуг у сфері психічного здоров’я, консультування і кейс-менеджменту, запрошують школярок 5-11 класів приєднатися до унікального проекту 📌”Girls in Tech”. Ця ініціатива спрямована на підвищення інтересу дівчат до ІТ-освіти та розриву стереотипів, пов’язаних із програмуванням.

“Girls in Tech” – це можливість для дівчат віком від 10 до 17 років навчатися за новаторськими програмами, розробленими спеціально для них. Програма сформована відповідно до двох вікових категорій:

👉Для школярок 5-7 класів – програма з програмування мовою Python.
👉Для школярок 8-11 класів – навчання з UX/UI дизайну.

Проект триватиме онлайн протягом трьох місяців і призначений для обдарованих дівчат, а також тих, хто знаходиться в тяжких життєвих обставинах. Ми віримо в потенціал кожної дівчинки і допоможемо знайти їй свій шлях у світі технологій, де можливостей безмежно багато.

❗️Реєстрація на проект вже відкрита і триватиме до 19 вересня 2023.

Зареєструватись на проект можна за наступними посиланнями:

Деталі та оновлення щодо проекту “Girls in Tech” можна знайти у соціальних мережах Благодійного фодну Star for Life Ukraine

Приєднуйтесь і разом ми створимо майбутнє для дівчат у сфері технологій! “Girls in Tech” – це ваша можливість розкрити свій потенціал і зробити перший крок у світ інновацій та можливостей.