Керувати командою розробників: як воно?

Дата
Мiсце проведення
Online

Вас напевно ніхто не вчив як бути класним керівником. Наступну гостю DEVCHATA, Лізу Наливайко, так точно: ні спеціальних курсів, ні тренінгів вона не проходила, аж ось одного дня – бац! – Лізі пропонують очолити команду розробників. Пропозиція класна, та і лячна водночас: як стати лідером команди (а не тираном), як зберегти дружню атмосферу, проте здобути авторитет для якісного керування процесами?

І це нормально: вагатись та перейматись. Для Лізи це був перший подібний досвід і рішення взяти на себе відповідальність за команду було не з легких. Що допомогло таки наважитись, як будувала процеси та довіру до себе і ще багато про що – поговоримо 9 лютого на 11-му ефірі DEVCHATA. 🙂


Ліза Наливайко — Operations Coordinator команди з веб-розробки у Beetroot Одеса. Її основні задачі зараз – створювати та розвивати ефективні процеси роботи команди (на хвилинку, в команді більше 50 людей!). До цього була акаунт менеджеркою – опікувалась проєктами та клієнтами. У свій вільний час читає художню та професійну літературу, вивчає французьку і те, як залишатися при здоровому глузді попри все, що відбувається навколо.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, front-end розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy project (happyproject.com.ua) – проєкту, метою якого є робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.
Ці зустрічі — це жваві розмови (а не сухі «ефіри»), де Катя постійно слідкує за коментарями та питаннями, адже для нас дійсно важливо почути та обговорити різні думки.
Участь безкоштовна. Просто реєструйся і тобі надішлють посилання на зустріч.

Реєстрація


Якщо ти чуєш про проєкт, нагадаємо, що DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про IT індустрію та діляться професійним та особистим досвідом.
DEVCHATA вже говорили про синдром самозванця, особистий бренд, зону комфорту та інші теми. Хочеш переглянути ці записи? Пиши tatyana.nityagina@beetroot.se і тобі надішлють посилання на відео. 🙌🏻


Організатори запустили проєкт DEVCHATA з метою створити відкриту платформу для розмови, де можна буде поглибитись у технічні теми, пропрацювати страхи та сумніви, познайомитись з колегами, зрозуміти як рости в індустрії без зайвих стресів та стереотипів.


Маєш питання чи пропозиції наступних тем / спікерок? Надсилай їх команді:
  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se