JS Beetup #3: Корисні «отвори» у vue-компонентах

Дата
Мiсце проведення
Online

10 лютого о 19:00 зустрінемось онлайн та будемо говорити про корисні «отвори» у vue-компонентах. Ділитись досвідом буде Роман Юхимчук, frontend-розробник у Siteworks (dedicated-команда у Beetroot Полтава).


Про що піде мова:

«Буду розповідати про нескінченні спроби знайти теоретичну базу для побудови веб-додатку на vue.,та поділюсь декількома, на мій погляд, вдалими знахідками в цьому напрямку. А основна частина доповіді буде про використання слотів у vue.js додатках, як основного інструменту для створення структурованих, розширювальних та зрозумілих компонентів».

Якщо ви зіштовхувались з цією темою, ви зможете також поділитись досвідом на мітапі – на зустрічах завжди «відкритий мікрофон» після виступу спікера.


Бітап проходитиме онлайн.

Щоб приєднатись, зареєструйтесь і ми надішлемо вам деталі трансляції.


Організатор події – шведсько-українська IT-компанія Beetroot. Окрім цієї JS-спільноти, ми також проводимо онлайн-події, присвячені .NET, WordPress та Tech-спільноті, де обговорюємо всього потроху. Всі зустрічі та спільноти відкриті – приєднатись може будь-хто.


Ви також можете запропонувати тему для наступних онлайн-подій Beetroot чи JS-спільноти зокрема. Просто напишіть команді:

  • Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se
  • Діана, diana.onodvaliuk@beetroot.se

Сюди ж можете надіслати питання щодо участі у мітапах або питання спікеру до початку трансляції.

До зустрічі!