JavaScript

JavaScript

Дата
Мiсце проведення
ODESSA
Для учасників кластеру
  • percent10%

Сонце, море та JavaScript – ось що об’єднує круту спільноту, яка вже увосьме збирається на березі Чорного моря. Ми з радістю запрошуємо вас на OdessaJS – конференцію, яка збирає поціновувачів JS технологій.

 

Кожного року наш ком’юніті зростає і ми раді зустрічати нових і старих друзів із року в рік:

 

  • 4200+ учасників зі всього світу
  • 250+ доповідей
  • 200+ спікерів
  • 129 000 переглядів на YouTube

 

Цього літа ми чекаємо на вас 4-5 липня в сонячній Одесі. Зробіть відмітку в календарі, не забудьте про сонцезахисні окуляри та приєднуйтеся до найспекотнішої конференції цього літа.

 

Україна, Ізраїль, Білорусь, Росія, Бразилія, Канада…і це ще не всі країни конференції OdessaJS 2020.🌏 Щороку наша спільнота росте не лише за кількістю учасників, але і за їх географією. До нас приїжджають виступати спеціалісти з різних куточків світу – і ми поспішаємо поділитися цим з вами.😉

 

Отож, перший lineup OdessaJS представляють:

 

🔥Joel Lord, Developer Advocate в Red Hat – цей спікер вразить вас кількістю своїх публікацій і виступів на різних конференціях. На OdessaJS разом з Джоелем відкриєте світ Kubernetes – лайфхаки, недоліки та переваги і, звичайно ж, кейси.

 

🔥Віктор Турський, CEO and Principal Software Architect в

WebbyLab, за 15 років роботи створив величезну кількість проектів – саме це надихнуло його поділитися секретами ефективної Node.js розробки на нашій конференції.

 

🔥Ілля Запруцький, Team Lead в iTechArt представить білоруську JavaScript спільноту на OdessaJS, а його досвід використання різних API точно не залишиться без уваги – уся ком’юніті чекає на його виступ.

 

🔥Олександр Коротаєв, Front-End developer в Tinkoff може днями займатися геймдевом та працювати з графікою, а ще він бере активну участь в підготовці багатьох конференцій в Росії та Європі. З нашою спільнотою спікер поділиться інформацією щодо формату GIF та його замінників.

 

🔥Jamie Maria Schouren, Co-founder в DEITY, має шалене почуття гумору, за що її обожнюють учасники нашої конференції. Цього разу спікер розповість про архітектуру програмного забезпечення та Growth Hacking – у своєму стилі з історіями успіху та факапами.

 

🔥Володимир Новік, Software Architect & Consultant, готовий розповісти все про ReasonML та кинути виклик улюбленій JavaScript. Будемо також створювати GraphQL API використовуючи open source Hasura.

 

А ми продовжуємо активно спілкуватися з представниками різних компаній та спільнот, обирати доповіді та готувати улюблену JavaScript конференцію на березі моря.⚓️🚤