JavaDay Ukraine 2017

Дата
Мiсце проведення
Київ
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 10%

Стартував продаж квитків на JavaDay Ukraine 2017! Обмежена кількість квитків за найпривабливішою ціною вже чекають найвірніших і постійних гостей конференції, яка вже два останніх роки поспіль входить до трійки кращих IT-конференцій України за версією DOU.

Конференція JavaDay Ukraine, організатором якої є Java User Group Украины, відбудеться вже всьоме і при незмінній підтримці титульного партнера – компанії EPAM Украина.

Вже відома дата: звично конференція буде проходити протягом двох днів, 4 та 5 листопада. Про місце проведення буде оголошено додатково.

Нас очікують 5 потоків з більш ніж 50 доповідями і 1000+ гостями заходу! Серед спікерів як завжди будуть зірки і визнані міжнародні експертизі світу Java! Купить Early Bird билет

Придбати квиток

Ті, кому хоча б раз пощастило відвідати JavaDay Ukraine, розуміють, що це чудова можливість:

  • Відкрити для себе кращі і новітні методи в роботі з Java
  • Поспілкуватися з провідними міжнародними та українськими Java-зірками
  • Завести нові цікаві та корисні знайомства
  • Стати частиною Java-ком’юніті

Відео-звіт минулорічної конференції

Відмінною рисою JavaDay в Києві 2016 року стала яскрава концепція під назвою Game of Java. Не залишило байдужим нікого й відео з однойменною назвою

Відео

Без сумніву, цього року на нас чекає купа несподіваних і приємних сюрпризів від організаторів і партнерів івенту, незабутня атмосфера і обов’язково нестандартний підхід до організації.

Щоб не пропустити найважливіші новини щодо спікерів, доповідей, а також можливих знижок і акцій – є сенс підписатися на сторінку конференції в Facebook @javadayukraine, та канал у Telegram @jug_ua.

Контакти:
contact@javaday.org.ua
+38 (098) 264 0211;
+38 (095) 090 8909.