ITEM 2018

Дата
Мiсце проведення
БЦ Космополит, Ул. Вадима Гетьмана, 6, Киев
Для учасників кластеру
 • percentЗНИЖКА 30%

24-25 березня 2018 року в Києві пройде масштабна IT конференція

 ITEM 2018: From code to product. From service to solution.

Тема конференції – перехід від сервісу до продукту, від коду за специфікацією до надання клієнту комплексного рішення, про необхідність вибудовувати експертизу в своїй компанії.

Як маштабувати бізнес? Як перебудувати процеси в IT-компанії? Як вибудувати експертизу? Як перейти від сервісної моделі до Solution?

На одному майданчику зберуться CEO, Founders, PMs, Product managers, Software engineers і Quality experts, щоб дізнатися, як вийти з режиму «виконавця» і дійсно почати думати про створюваний ними продукти.

На конференції, в рамках 2-х днів, виступлять спікери з України, США, Чехії, Румунії, Естонії, Німеччини, Франції, Великобританії, Білорусі, Швеції, Латвії, які в своїх компаніях пройшли цей шлях і можуть поділитися своїми практичними кейсами. Мета і місія ITEM 2018 – надати практичні кейси, методи, фреймворки та інструменти, які учасники зможуть використовувати для створення, запуску та маштабування по-справжньому новаторських програмних продуктів.

Спікерів і їхні доповіді відбирають українські та зарубіжні експерти, які входять в програмний комітет конференції, для того щоб програма містила виключно цінну, практичну і цікаву інформацію.

Бізнес день

Перший день буде повністю присвячений трансформації бізнес моделі та принципів менеджменту продукту і проектів. Кейноутамі конференції стануть entrepreneurship гуру, член правління освітнього центру MIT / Stanford Venture Lab і людина з феноменально великим досвідом в IT (більше 30 років) – Gigi Wang (США) і CEO Lloyd International, номінант премії Best Customer Service Strategy National Business Awards – Stephen Parry (Великобританія).

1-300x201 ITEM 2018

 

Крім того запрошені спікери-творці і представники українських продуктів: David Braun (CEO TemplateMonsters), Валерій Красовський (CEO Sigma Software), Сергій Карпенко (PM Softserve) та інші.

Перші теми також вже анонсовані:

2-300x228 ITEM 2018

Программу конференції можна переглянути тут

Яке майбутнє чекає IT індустрію в Україні, про продуктовий підхід і культуру, грамотний менеджмент, використання трендових технологій в проектах для клієнта, як правильно маштабуватися і адаптувати продукт під мінливий ринок поговоримо в рамках 3-х потоків:

 • Business
 • Project Management
 • Product

Новинка ITEM 2018 – ТЕХНІЧНИЙ ДЕНЬ.

Поговоримо про технології, які цікавлять всіх:

 • AI
 • Data Science
 • Blockchain
 • IoT
 • Mobile Development
 • Quality Engineering

3-300x193 ITEM 2018

Кейноут спікером дня стане Віталій Куликов, Software Engineer Pinterest.

Всі спікери – девелопери з величезним досвідом розробки. Хедлайнерами дня стануть Enrique López Mañas (Німеччина), який входить в топ 100 кращих розробників світу за версією GitHub, Денис Ярац (Каліфорнія), Research Engineer з Facebook AI Research, Irina Vidal Migallón (Німеччина), Computer Vision & Deep Learning Engineer at Siemens .

Також з доповідями в рамках 3 потоків виступлять: Claudiu Graghia (Румунія), Александр Грицівський (Естонія), Іван Пашко (Україна) та інші.

Перші теми вже анонсовані:

4-300x226 ITEM 2018

Программу конференції можна переглянути тут

Воркшопи

Для тих, хто бажає отримати більше знань в продуктовій розробці та менеджменті буде можливість відвідати практичні воркшопи:

Бізнес день:

 • Стефена Пері (Кейноут спікер, Великобританія)
 • Fred Williams (Кращий спікер ITEM 2017, член програмного комітету ITEM 2018)

Технічний день:

 • Alexander Gritsevski (Естонія)
 • Enrique Lopez Manas (Німеччина, хедлайнер технічного дня)

CEO івент з Gigi Wang

25 березня, спеціально для учасників конференції (CEO і ТОП менеджери компаній) пройде закритий захід з кейноут спікером – Gigi Wang (США).

За 5 років ми врахували всі дрібниці

Наша перевага не тільки сильна програма.

Ми піклуємося про учасників і даємо можливість провести час на конференції з максимальною користю. Живе спілкування з лідерами думок, Q & A зі спікерами, воркшопи, коворкінг зона, активності від партнерів. До конференції – онлайн інтенсиви з експертами, препаті в форматі знайомства зі спікерами “Speech Bar, а після конференції невимушена вечірка ITEM Night. Ці вихідні стануть найбільш насиченими днями в новому 2018 році.

Генеральним фінансовим партнером конференції виступить Concord Bank.

ITEM 2018 – це конференція про те, що потрібно робити IT компаніям в Україні сьогодні, щоб залишатися конкурентоспроможними через 10 років.

Це конференція про майбутнє, де Україна конкурує з європейськими та американськими компаніями в сфері розробки видатних IT-продуктів, в якому Made In Ukraine звучить гордо, в якому українські розробники цінуються за високу якість послуг.

Це конференція про майбутнє, яке може не наступити, якщо вже сьогодні не почати робити рішучі дії і змінювати процеси в своїй компанії.

Чекаємо всіх на ITEM 2018!