ITEM-2017

Дата
Для учасників кластеру
  • percentСкидка 15%

Вже придбали квитки на ITEM-2017? 5-та юбілейна ІТ-конференція на природі

 

Problem Solving Conference про розвиток ІТ-бізнесу відбудеться 17-18 червня в Дніпрі. Конференція ITEM проходить 5-й рік і в 2017 році збере до 1000 розробників, РМ-ів, QA і керівників ІТ-бізнесу зі всієї України — всіх, хто зацікавлений в випуску якісних ІТ-проектів. Конференція ІТЕМ проводиться за підтримки Міської Ради і Агентства розвитку   Дніпра, а також European Business Association.

 

Программа конференціїрозрахована на два дні. В перший день пройдуть доповіді в три потоки про конфлікти інтересів в ІТ: Терміни, Якість, Продажі; 7 нових нетворкінг-форатів зі спікерами і учасниками та афтепаті з тихою і шумною зонами, а також спітчбар з ключовими фігурами ІТ. На конференції буде бейбі-зона для дітей від 5 до 9 років.

 

Нові спікери конференції ІТЕМ: свобода вибору, пошук компромисів і проект за 2 години

 

Віктор Гайдін, Віце-президент з маркетингу та продажу в компанії Intellias, викладач курсу Бізнес Девелопмент у Львівській ІТ Школі (модуль “Стратегія”).

 

Почавши свою кар’єру 10 років тому в якості інженера-програміста, Віктор швидко зрозумів, що технології це не єдина любов в його житті. Його завжди цікавило, як їх можна використовувати, щоб принести цінність для клієнта і побудувати стабільний прибутковий бізнес. Ця цікавість привела його до створення і управління департаментом R&D в одній з найбільших ІТ компаній України, а пізніше до управління продуктової стратегії, сервісним портфоліо і стратегічним маркетингом в масштабі всієї організації. З листопада 2016 Віктор відповідає за Продажі і Маркетинг в компанії Intellias, яка увійшла в список найбільш швидкозростаючих приватних компаній Європи за версією Inc.com.

 

Олена Занічковская, співзасновник, директор відділу продуктової стратегії і маркетингу в Gradient. Директор напрямку Розвиток Бізнесу в LITS. Доктор наук з Менеджменту. Спеціаліст з 11-річним стажем в областях проектного, програмного, аккаунт і бізнес менеджменту в IT-індустрії. Колишній Глава ELEKS Digital і BDD в Perfectial. Тренер і спікер.

 

Розповість, чому іноді правильний маркетинг ефективніший за продажі, чи потрібно нам використовувати досвід маркетингу в інших індустріях за еталон і чому продажі без маркетингу терплять невдачі.

 

Орыся Скляр, CEO & Co-Founder at Zozoola, 8+ років в ІТ, 4 роки на керуючих посадах Маркетингу і Sales; 2 роки працював в Канаді в Global Technology Center компанії McCain Foods; Консалтинг по маркетингу і Sales для ІТ стартапів і невеликих компаній.

 

Постійні тренінги в сфері продажу і маркетингу, котрі Орися проводить для ІТ стартапів в різних куточках країни, надихнули її на відкриття власного бізнес-агенства, яке допомагає компаніям з визначенням бізнес-цілей і пошуком “свого клієнта”. Любить проводити лекції і виступати перед широкою аудиторією, оскільки це завжди хороша можливість познайомитись з новими цікавими людьми. Розповість вам про свободу вибору і що ми насправді пропонуємо клієнтам.

 

Володими Желєзняк, Співзасновник IT-Boost, Голова відділу продажів і тім лід відділу розробки в Fundseeker. 18 років в комерційному айті. Був програмістом, менеджером, знову програмістом, СТО. Багато разів змінював мову програмування і напрямок діяльності. Добре знає, як виглядають ситуації з різних сторін і багато раз бачив, як успішні проекти розбивалися об однобічність поглядів.

 

Доповідач більш ніж 15-ти конференцій, колумніст на DOU. Розповість, чи є копмроміс між бізнесом і програмістами.

 

 

Сергій Немчинський, Директор і власник FoxmindEd

 

20 років в розробці, 15 років на Java. Відпраював на позиції ava team lead (Project Manager) в більшості великих аутсорсингових компаній. Викладав в навчальних центрах Люксофт, Сіклум, Неткрекер, ІнтроПро.

 

 

Youtube канал Сергія по Java налічує більш ніж 200 000 підписників. Власник навчального проекту FoxmindeEd. Раніше директор компанії по розробці SmarteRama.

 

Нетворкінг формати

 

Спілкування буде відбуватися проходити не тільки на доповідях і в перервах, на обідах та перервах на каву, а і на нових форматах для дискусій. Ось тільки декілька із нетворкінг-форматів цього року:

  • Розбір тематичних кейсів із практики;
  • Спітчбар без краваток;
  • БІзнес-мафі;
  • Бізнес-ігри по софтскілам;

На території конференції буде відбуватися виставка кращих сервісів для ІТ. Серед учасників також очікуєм компанії із Східної і Центральної Європи.

 

Будуть всі!

 

На нашій конференції за 5 років побували всі яскраві особистості українського ІТ:

  • директори і керівнки великих аутсорсингових бранчів Luxoft, SoftServe, Ciklum, Dataart
  • серед доповідачів представникі найвідоміших компаній у світі інформаційних технологій – Google, Microsoft, Spotify, Lenovo, Oracle, WIX, TemplateMonster і Wargaming
  • організатори всеукраїнських конференцій і освітніх ініціатив Степан Веселовський (Lviv IT Cluster), Ліна Шишкіна(Agilee), Дмитро Миндра, Павло Обод (Outsource People), Віталій Хіть
  • представники продуктових ІТ-компаній WIX, Esputnik, Work.ua
  • представники ЗМІ і популярні Макс Іщенко, Анна Стеценко. Список можна перелічувати дуже довго!

 

Тут збираються ті, хто створює і впроваджує тренди ІТ-ринка.

Приєднуйся до лідерів в ІТ!