IT Weekend Ukraine 2018

Дата
Мiсце проведення
м. Київ, Паркова дорога, 16а, КВЦ Парковий
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 10%

IT Weekend Ukraine 2018: ти з нами?

Розпочався продаж квитків на сьому міжнародну конференцію IT Weekend Ukraine, організовану компанією SoftServe. Подія відбудеться 8 вересня у Києві за участі міжнародних експертів.

Чи є Artificial Intelligence універсальним рішенням для усього? Чи є місце для серверів у епоху Cloud-технологій? Чому поширення VR/AR-технологій відбувається повільніше ніж передбачалося? Інновації та відкриття завжди починаються з запитань. На IT Weekend Ukraine будуть відповідати на найактуальніші з них в напрямках Artificial Intelligence, Big Data і Data Science, Cloud, Security та Blockchain.

Разом будемо говорити, чи дійсно AI-рішення підходять для будь-якої сфери, розбирати реальні кейси не зовсім успішних АІ-додатків та чому вони не спрацювали. Під час інтерактивної сесії-гри будемо вчитися, як створювати архітектуру для систем машинного навчання. Також, розглянемо різні типи штучних нейронних мереж – як вони функціонують та еволюціонують завдяки глибинному навчанню. Крім того, розглянемо роль хмарних технологій, 5G та blockchain у контексті розвитку VR/AR.

Доповідачі з різноманітних технологічних компаній світу є одночасно теоретиками і практиками. Щодня вони працюють над розробкою та впровадженням проривних технологій у глобальному масштабі. Від розбору успішних та не зовсім кейсів до інтерактивних лекцій на вас чекатимуть:

У другій частині конференції учасники блоку “404: Errors, failures and other #it” сконцентруються на помилках. Протягом години вони ділитимуться власними невдачами, поразками, факапами, які стали не просто уроками, але й поштовхом для їхніх майбутніх перемог.

Подія завершиться церемонією нагородження найкращих ІТ-експертів України за результатами Ukrainian IT Awards.

Традиційно 25% від вартості кожного квитка буде передано до благодійного фонду SoftServe «Відкриті очі» для впровадження проекту «Позитивні кімнати».

 

Реєструйтеся за посиланням.

Слідкуйте за новинами на сторінці в Facebook.

До зустрічі!

***

Дата проведення:  8 вересня 2018 року

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога, 16а, КВЦ Парковий

Про подію:  офіційний сайт
Стати учасником: реєстрація

Подія в Facebook