IT Security Talk

Побудова системи безпеки в IT компанії

Дата
Мiсце проведення
Lemon Hub, пр. Московський, 122

Хочете знати, як забезпечити інформаційну, економічну та кадрову безпеку компанії? Як шифрувати, чистити та блокувати конфіденційну інформацію? Як поводитися в разі обшуку компанії?

10 вересня в Lemon Hub відбудеться одноденний workshop IT Security Talk від Kharkiv IT Cluster. Захід буде присвячений побудові системи безпеки в IT компанії.

На IT Security Talk ми розглянемо:

  • елементи, процеси та ролі системи безпеки компанії;
  • структуру, функції та загрози системи інформаційної безпеки компанії: забезпечення безпеки робочого місця, шифрування інформації на ПК та переносних пристроях, чистка ПК та видалення інформації, шифрування поштового листування, забезпечення інформаційної бехпеки мобільних пристроїв, антивірусний захист, мобільный firewall, блокування та чистку мобільних пристроїв та додатків, використання, шифрування та безпека хмарних сховищ;
  • систему кадрової безпеки компанії;
  • обшуки в IT-компаніях: що треба знати та робити до, під час та після обшуку, проведемо risk-audit за ключевими сферами, основні правопорушення, організація роботи офісу, допити та вилучення майна,  оскарження, PR-стратегії та тактики, кейси;
  • систему економічної безпеки компанії, в тому числі роботу з дебіторською заборгованістю.

Для кого? CEO, COO, CFO компаній, in-house юристи, власники

Що в результаті?

На IT Security Talk учасники отримають вироблену концепцію системи безпеки в компанії зі структурними елементами і практичними рекомендаціями щодо впровадження.

Ціна:

При реєстрації до 21.08 – 490 грн.

При реєстрації до 9.09 – 590 грн.

В день заходу – 690 грн.

Зареєструватися