It’s a match! Як вибрати працедавця і відсіяти “не тих”: на етапі листування, співбесіди, онбордингу

Дата
Мiсце проведення
Online

«Ми технічних подробиць не знаємо, питай у ліда», — чуєш від ейчара у перший же день на новій роботі.

«Що за питання? Все ж і так очевидно!» — відмахується від тебе Team Lead… І ти усвідомлюєш: вакансія мрії насправді зовсім не схожа на мрію. Принаймні, не на твою.

Як вибрати працедавця, від якого не захочеться втекти вже на першому тижні? Адже обирати саме тобі. То на що звернути увагу, аби визначити: чи справді цей роботодавець — твоя мрія, чи за його словами криється чимало суперечностей. І що не менш важливо: як зробити так, щоб потрібна компанія надіслала тобі оффер?

25 травня DEVCHATA відповідатимуть на ці питання разом з Танею Таніною, нашою наступною експерткою.

Жодного ворожіння на аватарках у LinkedIn — Таня розповість про перевірені інструменти та методи, які допоможуть зрозуміти, чи дійсно цей працедавець — блакитна мрія, чи він забагато не договорює.

Реєстрація

Таня Таніна понад 6 років обіймає посаду HR Business Partner у Beetroot. Вона більш ніж 12 років працює у IT-галузі, до того ж має досвід роботи в готельно-ресторанному бізнесі і рекламі. Таня — коуч із особистої ефективності та розвитку управлінських навичок. Вона створила курс для ейчарів в ІТ, який допомагає їм не тільки опанувати фах, але також налагодити теплі стосунки з командою і клієнтами.

Модеруватиме зустріч Катя Заховайко — співавторка проєкту DEVCHATA, Frontend-розробниця у Beetroot, викладачка у Beetroot Academy та засновниця Happy Project (happyproject.com.ua). Мета її проєкту — робити людей щасливішими, даючи їм знання про саморозвиток, мотивацію, позитивну психологію.

Участь безкоштовна.

Просто реєструйся тут — і ми надішлемо посилання на зустріч.


Якщо ти з нами вперше, нагадаємо, DEVCHATA — це серія онлайн-зустрічей, під час яких розробниці, менеджерки, дизайнерки та дівчата, що займають інші позиції у різних IT-компаніях України, говорять про Tech-індустрію, діляться професійним та особистим досвідом.


Маєш питання чи пропозиції щодо наступних тем/спікерок? Надсилай їх нашій команді:
Таня, tatyana.nityagina@beetroot.se