GlobalLogic

Компанія GlobalLogic активно підтримує розвиток інженерних талантів, інвестує в ІТ-навчання, вірить в силу креативу й інтелекту українців і впевнена, що вони є локомотивом розвитку нашої країни!

Саме тому ми хочемо відзначити круті студентські пет-проєкти* в межах “IT Pet Project Student Competition” від GlobalLogic Education та нагородити переможців одним із семи ноутбуків HP 250 G7!

*Під пет-проєктом мається на увазі проєкт, який студент виконує з власного інтересу, переслідуючи особисту мету.

Запрошуємо взяти участь в “IT Pet Project Student Competition” студентів усіх українських закладів вищої освіти!

Долучайтеся, якщо маєте свій проєкт у формі desktop- чи web-застосунку, мобільної аплікації, інфраструктури в хмарі, пристрою чи вбудованої системи. Проєкт може бути реалізованим повністю або на стадії MVP, тобто мінімально життєздантого продукту, в якому можна оцінити реалізацію основного функціонала.

⚡️ Подати заявку можна до 17:00 6 грудня 2022 року ⚡️

Як взяти участь?

  1. Упевнитися, що ваш проєкт відповідає Умовам участі в рекламній акції.
  2. Заповнити Анкету проєкту відповідно до шаблону. Зауважте, що в ній необхідно додати посилання на GitHub-репозиторій проєкту та відеодемонстрацію його роботи.
  3. Прикріпити файл Анкети у форматі .Doc або .PDF в реєстраційну форму, надавши свої контактні дані та згоду на їхнє опрацювання.

Як відбуватиметься оцінювання проєктів?

Фахове журі оцінюватиме проєкти, що відповідають вимогам, за 100-бальною шкалою і такими показниками:

1. Актуальність та прикладна реалізація проєкту — 30 балів

Журі розгляне мету вашого проєкту, відповідність цільовій аудиторії, а також оцінить його унікальність та конкурентність, можливість масштабування та розвитку.

2. Технічна реалізація проєкту — 70 балів

Код-рев’ю — 50 балів

Журі зробить рев’ю коду вашого проєкту та перегляне відеодемонстрацію його роботи. Експерти перевірять працездатність основного функціоналу та відповідність скрипта загальноприйнятим принципам “чистоти коду” за Р. Мартіном. Також журі оцінить складність архітектури вашого проєкту за кількістю використаних технологій.

Вирішення комплексних проблем — 20 балів

Журі оцінюватиме релевантність використаних технологій та сервісів до обраної вами архітектури проєкту, а також розгляне використані вами підходи до розробки програмного забезпечення та пошуку комплексних рішень. Журі також ознайомиться з труднощами, з якими вам довелося зіткнутися при розробці проєкту, та вашим варіантом їх вирішення.

Зазначимо, що інформація про набрані учасниками бали є конфіденційною й буде використана лише для вибору переможців членами журі.

Хто оцінюватиме проєкти?

  • Ігор Колосов — консультант GlobalLogic з більш ніж 12-річним стажем у тестуванні програмного забезпечення, інженерії продуктивності та автоматизації. Він координує практику Digital Assurance у харківській локації та займається залученням нових проєктів і клієнтів. Ігор має великий досвід командного менеджменту та менторства, є активним спікером кількох QA/Automation спільнот.
  • Артем Поляков — лід-розробник з майже 15-річним досвідом досліджень і розробок у сфері програмування вбудованих систем (Linux), платформ конференц-зв’язку, пристроїв безпеки електронної пошти, антивірусних застосунків і програмного забезпечення для компʼютерних мереж. Більше 7 років Артем є технічним тренером в GlobalLogic.
  • Ольга Шишман — директор з інжинірингу в компанії GlobalLogic, має 15 років досвіду в ІТ, з них 10 років — у проджект-менеджменті. Ольга має успішний досвід реалізації проєктів у сфері Media та Communications, Life Science й управлінням команд розміром до 200+ людей. Розпочинала свою кар’єру з QA-напряму, зараз успішно займається реалізацією проєктів.
  • Денис Васильєв — інженер-розробник з 15-річним досвідом в галузі телекомунікацій, зокрема в архітектурі, розробці й експлуатації Cloud Native Solutions. Був залучений до двох стартапів на позиціях менеджера та архітектора/розробника програмного забезпечення.
  • Олександр Іванов —інжиніринг-менеджер GlobalLogic, який має понад 15 років досвіду розробки програмного забезпечення. Володіє глибокою технічною експертизою в embedded-проєктах. Основним напрямом професійної діяльності є медичні проєкти включно з початковим оцінюванням та реалізацією повного циклу розробки відповідно до галузевих стандартів.

У разі будь-яких питань звертайтеся на gl.contest@globallogic.com