IT Legal Talk 3

Контракти з замовниками

Дата
Мiсце проведення
Харків, LEMON HUB, Московський пр-т 122

Kharkiv IT Cluster продовжує серію успішних міні-конференцій! На цей раз ми знову поговоримо про юридичні питання IT-бізнесу. Зустрічайте – IT Legal Talk 3! Рік тому IT Legal Talk став першою подією, організованим кластером. За цей час організація стала більше, а івент-менеджмент уважніше. Кращі традиції залишаються: актуальні теми, імениті експерти, чудова аудиторія!

Тема заходу: “Контракти з замовниками”. Чи знайома Вам ситуація, коли між Presales, Sales, Delivery Departments немає згоди з приводу основних бізнес умов проекту? Коли в процесі виконання проекту в контракті спливають “білі плями”, які не на руку компанії. Як налагодити процес узгодження бізнес умов всередині компанії? Хто і як погоджує договір з клієнтом? Хто власник процесу підписання контракту? Які умови контракту є наріжними для компанії? Саме про це говоритимуть спікери.

Що отримаєте від відвідування? Ви дізнаєтеся про основні необхідних положеннях контрактів при DT, TM, Cost Plus, FC моделях. Зрозумієте, як за допомогою договору захистити компанію. Експерти складуть приклад процесу узгодження контракту всередині компанії і з замовником.

Організатори: Kharkiv IT Cluster, IT Committee UBA

Учасники: менеджмент IT компаній (CEO, CTO, Head of Delivery, Head of Services, Head of Sales and Presales Departments, Sales менеджери, корпоративні юристи

Ціна:

490 грн до 5.06.2016
590 грн до 24.06.2016
690 в день заходу