ІТ-конференція від Schneider Group: Global Digital Future Congress

Дата
Мiсце проведення
Online

Український офіс компанії Schneider Group протягом 15 років допомагає бізнесу будувати тісні комерційні зв’язки із Західною Європою, залучаючи іноземних інвесторів в Україну та надаючи їм широкий спектр підтримки. Історично компанія співпрацює переважно з німецько- та англомовними компаніями, що планують чи вже ведуть діяльність в Україні.


Наприкінці лютого 2021 року BVMW організовує ІТ-конференцію в Німеччині – Global Digital Future Congress. Цього разу конференція проходитиме в онлайн-форматі.


Мета події — поширення інформації про можливості країн і компаній-учасниць та налагодження комерційних зв’язків між німецьким середнім бізнесом і міжнародними партнерами зі спеціалізацією в IT.


З тизером конференції можна ознайомитися за посиланням.


У межах ІТ-конференції Schneider Group організовує Startup Pitching Area, що дасть можливість зокрема українським стартапам представити свої компанії та продукти потенційним клієнтам і партнерам. Крім того, учасники конференції мають змогу виступити з презентацією на одній із шести віртуальних панелей, а також організувати цифровий стенд своєї компанії для його відвідування учасниками ІТ-конференції.


Більше читайте в презентації конференції нижче.
  • Коли: 25 лютого 2021 р.
  • Термін реєстрації: 31 січня 2021 р.
  • Мова конференції: англійська.
  • Вартість залежить від обраної панелі для виступу. Детальніше в презентації.

Завантажуйте файл нижче та реєструйтесь на ІТ-конференцію!

Зареєструватися на конференцію