IT HR AWARDS

Дата

IT HR Forum та Because Talents Matter, запрошує взяти участь у Премії IT HR AWARDS, це соціальний проект для IT HR спільноти України і участь для номінантів повністю безкоштовна.

IT HR AWARDS: Best Cases & Practices 2022 – 1-ша та єдина в Україні профільна премія в IT HR, яка відзначає найкращі досягнення в сфері роботи з персоналом в IT.

Вже 8 років команда IT HR Forum та Because Talents Matter Community розвиває IT HR спільноту в Україні. За цей час ми ділилися з вами найкращими українськими та міжнародними кейсами зі сцени.

А зараз настав час нашого соціального проекту для спільноти: час для визнання роботи справжніх професіоналів, супергероїв, які творять справжні дива в сфері HR, задають тренди, навіть з мінімальними ресурсами створюють насправді круті проекти для своїх компаній і головне – людей!

Заявки приймаються до 28 лютого, тому переходьте за посиланням та реєструйтесь, щоб стати учасником нашої Премії. Участь у Премії – безкоштовна для номінантів.

У IT HR AWARDS можуть брати участь:
  • в першу чергу, це IT-компанії (сервісні та продуктові)
  • компанії, діяльність які працюють на стику сфер IT & Telecom
  • якщо відділ IT у Вашій компанії по розміру вже досяг рівня маленькой/ середньої IT компанії в середині вашої основної компанії)) таке теж буває.
  • IT HR AWARDS – всеукраїнська Премія, але якщо ви з іншої країни і у вас є цікавий кейс, надсилайте його на розгляд.

Цього року в нас безліч крутезних номінацій, тому ніхто не піде без нагороди за свої новаторські проекти!

Більше інформації отримайте за посиланням

Реєстрація