INSCIENCE Conference

Дата
Мiсце проведення
Київ, ArtHall D12 / UNIT.City
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 15%

На INSCIENCE Conference виступлять спікери з NASA, Hyperloop One та Mars Society

13-14 вересня у Києві відбудеться науково-популярна конференція INSCIENCE. Виступити на теми науки та інновацій приїдуть спікери з NASA, Hyperloop One, Mars Society та Центру науки Коперника.

“Без доброї, висококласної, інтернаціональної науки Україна буде завжди залишатися слабенькою країною, яка потребуватиме допомоги інших країн”, – вважає науковець, професор Дрексельського університету США та доповідач INSCIENCE Юрій Гогоці.

Конференція має три напрямки: наука, технології та популяризація. Наші спікери – не просто вчені, підприємці та інженери світового рівня, а люди, які роблять важливий внесок в науку, запроваджують технології і цим творять майбутнє.


13 вересня в ArtHall D12 (вул. Десятинна, 12, Київ) вас чекають виступи на теми космосу та астрофізики, біотехнологій, штучного інтелекту та інтерактивна виставка наукоємних стартапів і винаходів.
14 вересня в UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3, Київ) має практичне спрямування. Це воркшопи від наших спікерів про те як і де шукати фінансування для наукових досліджень; як перетворити ідею в успішний стартап; як подаватися на гранти та писати в авторитетні міжнародні журнали; як представляти винаходи та стартапи потенційним інвесторам; та знайомство зі спікерами та учасниками конференції.


СПІКЕРИ

МАЙКЛ ХЕСС @ NASA
Заступник директора космічного центру Ліндона Джонсона в NASA, де працює близько 14 тисяч співробітників. Також Майкл голова відділу космічної медицини. Він відповідає за захист та покращення здоров’я астронавтів, інженерів та науковців космічного центру.

РОБЕРТ ЗУБРІН @ MARS SOCIETY
Аерокосмічний інженер, письменник та засновник Mars Society. Автор книги “The Case for Mars”, популяризатор ідей колонізацій інших планет. Mars Society має свої представництва по всьому світу (з 2018 року і в Україні), до спільноти входить багато відомих учасників, як от режисер Джеймс Кемерон, підприємець Ілон Маск, астронавт і друга людина на Місяці Базз Олдрін та інші.

КОЛІН РАЙС @ VIRGIN HYPERLOOP ONE
креативний директор Virgin Hyperloop One, відповідальний за запуск вакуумного потяга в Дубаї. Концепція Hyperloop була представлена Ілоном Маском у 2013 році. Головою правління компанії Hyperloop One є венчурний інвестор та засновник Virgin Group Річард Бренсон.

ЯКУБ БОХИНСЬКИЙ @ НАУКОВИЙ ЦЕНТР КОПЕРНИКА
Польський астрофізик, керівник освітньої лабораторії Наукового центру Коперника, польський представник у консультативному комітеті Європейського космічного агентства з питань освіти. Щоб забезпечити якість наукової комунікації у Польщі, у 2016 році з групою однодумців Якуб створив Асоціацію адвокатів науки.

ЮРІЙ ГОГОЦІ @ ДРЕКСЕЛЬСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ, США
Вчений українського походження, вже понад 20 років працює в Дрексельському університеті в США, де займається нанотехнологіями. Кілька років тому під його керівництвом група вчених відкрила нове сімейство наноматеріалів – максенів. З них можна зробити нове покоління екранів для смартфонів, надшвидкі зарядні пристрої, фільтри для очищення води тощо.

ЮЛІЯ БЕЗВЕРШЕНКО @ РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ НАН УКРАЇНИ
Заступниця голови Ради молодих вчених НАН України, кандидатка фізико-математичних наук, віце-президентка ГО “Наукова унія”, займається реформуванням науки в Україні.

ЕЙТАН КАТЦ @ TECH FOR GOOD
Ізраїльский підприємець та венчурний інвестор, створив та керував корпоративним інкубатором в Hewlett Packard Enterprise. Ментор інвестиційного акселератору Tech for Good, який поєднує рішення бізнесу та соціальних завдань.

ОЛЕКСАНДР РІЗНИК @ НАН УКРАЇНИ
доктор технічних наук, дослідник нейромереж в НАН України. Вивчає нейротехнології та штучний інтелект вже понад п’ятдесят років. Був керівником розробки першого в Європі цифрового нейрокомп’ютера та керуючої підсистеми суперкомп’ютера ЄС.

ТА ІНШІ


ПРО INSCIENCE

INSCIENCE – популяризує науку, об’єднує вчених та бізнес, створює умови для розвитку інновацій.
Проект заснували Олена Скирта – тренерка з підготовки спікерів Speak2Me, співзасновниця науково-популярної конференції Brain&Ukraine та Анна Орєхова – редакторка відеоплатформи IDEALIST.Media, кураторка напрямку науки та медицини.

Ми хочемо зробити Україну привабливою для інвестицій та показати, що наука та інновації – це майбутнє, без якого держава не може розвиватися.
Проект має кілька напрямків:

– науково-популярна конференція INSCIENCE з провідними українськими та закордонними вченими, інноваторами та популяризаторами з NASA, HyperloopOne, Mars Society, Дрексельского університету, Наукового центру Коперник та НАН України;
– програма популяризації науки для дітей в інтерактивному форматі, де науковці та популяризатори розповідають школярам про науку;
– спеціальні проекти в медіа, за допомогою яких ми популяризуємо науку серед широкої аудиторії.