Промислове моделювання, аналітика інтернету речей та інші актуальні теми у межах конференції Industrial Evolution від Intellias

13 квітня компанія Intellias організовує міжнародну онлайн-конференцію – Industrial Evolution 2023. Захід стане майданчиком для обміну досвідом та дослідження останніх трендів, технологій і застосунків в галузі Інтернету речей (IoT).

Intellias, компанія з розробки програмного забезпечення, що співпрацює з провідними технологічними інноваторами зі списку Fortune 500, об’єднає експертів з виробництва, будівництва, промислової автоматизації, а також програмної інженерії на міжнародній конференції Industrial Evolution 2023. Під час заходу запрошені спікери поділяться своїм досвідом роботи з Industry 4.0. та прокоментують практичні аспекти впровадження рішень IoT.

Теми, які будуть розглянуті:

  • Діагностичне технічне обслуговування як проактивна стратегія оптимізації активів;
  • Промислове моделювання та цифрові двійники;
  • Аналітика інтернету речей та її роль у прийнятті рішень, що базуються на отриманих даних;
  • Граничні та хмарні обчислення у промислових середовищах;
  • Стандартизація та сумісність інтернету речей тощо.

Один зі спікерів конференції – Сердар Укун, засновник і технічний директор компанії Novity. Він має понад 15 років досвіду управління та глибокі знання в галузях геноміки, біотехнологій, інформаційних технологій, системної інженерії, штучного інтелекту (ШІ) та науки про дані. Він розповість про діагностичне технічне обслуговування (predictive maintenance, PdM) для виробництва, що є відносно новим підходом до техобслуговування, який базується на моніторингу стану критичних активів і попередньому прогнозуванні збоїв.

«PdM допомагає операторам установок планувати операції з технічного обслуговування на основі стану активів і зберігати оцінки терміну корисного використання цих активів. Мінімізуючи незаплановані простої активів і оптимізуючи графіки технічного обслуговування, програми PdM забезпечують більшу виробничу потужність і нижчі витрати на технічне обслуговування», — стверджує Сердар Укун.

Наступний спікер конференції – Сергій Селецький, Head of architecture в Intellias. Він допомагає компаніям обрати правильний стек технологій IoT для масштабування бізнесу, спеціалізується на архітектурі підприємств, мікросервісах і хмарній розробці. У межах конференції Сергій поділиться своїми ідеями про Azure IoT Digital Twins — революційну технологію для виробництва.

«Azure IoT Digital Twins створює цифрові моделі фізичних об’єктів, які дозволяють здійснювати моніторинг у реальному часі та запобігати проблемам. І хоча реалізація може бути складною, усе ж є багато успішних прикладів, зокрема оптимізації ланцюгів постачання, покращення якості продукції та підвищення безпеки працівників. Сьогодні важливо освоїти цю технологію, щоб створити краще майбутнє для виробництва», – коментує Сергій Селецький.

Джонатан Вайс, глобальний лідер GTM, працює з промисловим виробництвом і стратегічними галузями AWS. Як досвідчений керівник у царині інновацій і технологій, Джонатан Вайс спеціалізується на партнерстві з провідними виробниками для зниження витрат, підвищення операційної ефективності та оптимізації стійкості ланцюга постачання шляхом впровадження передових технологій, як-от IoT, Industrial IoT, AI та ML. У межах конференції він виступить з актуальною темою Unlocking the Promise of Industry 4.0 та розповість про майбутнє виробництва (і не тільки).

Конференція відбудеться у форматі онлайн. Участь у заході безкоштовна. Дізнатися більше про конференцію та зареєструватися можна за цим посиланням.

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Великій Британії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі.