iForum 2017

Дата
Мiсце проведення
Київ, МВЦ (м. Лівобережна)
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 15%

25 травня в МВЦ відбудеться найбільша IT-конференція України – iForum-2017

Крім традиційних напрямів конференції – «Інтернет-бізнес/Стартапи», «Інтернет-реклама і просування» та «Інтернет-технології», – цього року з’являться експериментальні напрями:

– «Інновації» (Ігор Новіков, Singularity University)

– «Кіберспорт/Відеоблоги».

Програма напряму «Інновації» сформована з урахуванням актуальних світових трендів за трьома основними напрямками: технології, бізнес-моделі та суспільство.

Напрям «Кіберспорт/Відеоблоги» присвячений трендам у сферах ринку, які вже можуть претендувати на звання самостійних галузей за рівнем розвитку, інвестицій та впливу на суміжні дисципліни.

Продовжить роботу також секція «Освіта», яка стартувала торік і затребувана учасниками. Вона буде висвітлювати освітні технології майбутнього, новітні підходи в темі персональної та колективної освіти.

Окремо варто відзначити Англомовну секцію, де інвестори з Європи і США розкажуть про свій досвід побудови бізнесу на чужих ринках.

На iForum-2017 буде розгорнуто масштабну експозицію «Місто майбутнього», де футурологічні рішення продемонструють компанії, які виробляють товари у сферах робототехніки, доповненої і віртуальної реальності, інтернету речей, цифрового виробництва, поновлюваних джерел енергії тощо.