Ідеатон Open Data Challenge

Дата
Мiсце проведення
Spalah, вул. Дівоча, 6

Стартапам: можливість вирішити суспільні потреби й отримати реальні кошти

 

 

Триває прийом заявок на Open Data Challenge — національний конкурс проектів на основі відкритих даних. Це дійсно виклик – створити не лише інноваційний проект, а й використати для цього відкриті дані. Професійна інкубаційна програма в Києві й призовий фонд 1,5 млн гривень (три призери по 400, 500 і 600 тис відповідно) стануть достойною винагородою учасникам.

 

Протягом двомісячного етапу інкубації фіналісти Open Data Challenge працюватимуть над розробкою прототипів, бізнес-планів, а також протестують продукти і сервіси для групи користувачів. Учасникам з інших міст забезпечується проживання в Києві на період програми.

Аудиторія конкурсу: не лише ІТ спеціалісти, а й підприємці, громадські активісти, дизайнери й усі, хто має ідеї щодо використання великих масивів відкритих даних. Одна із вимог – розробка сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства. Детальніше про конкурс на сайті.

Нагадаємо, крайній строк подачі до самого конкурсу 24 червня.

 

***

Про організаторів і партнерів програми:

1991 Open Data Incubator – перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити відкриті державні дані на стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам і державним органам.

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» – проект, який спільно з українським урядом, місцевою владою та громадянами працює над вдосконаленням системи державних закупівель, електронних послуг і доступу до даних для зменшення корупції. Проект фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID), урядом Великої Британії та здійснюється Фондом Євразія разом із партнерами.

Державне агентство з питань електронного урядування України – є органом виконавчої влади, який займається впровадженням електронного управління та електронного уряду.

Фонд Східна Європа – благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала роботу в 2008 році. Місія – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громад, влади та бізнесу. В рамках даного проекту Фонд Східна Європа є партнером у компоненті відкритих даних та електронних сервісів.