ICT SPRING 2021: фізичне видання для відновлення зв’язку з бізнесом

Дата
Мiсце проведення
4 Place de l'Europe, 1499 Luxembourg, Люксембург
Для учасників кластеру
  • percent50%

14 та 15 вересня понад 100 міжнародних експертів візьмуть участь у новому івенті виданні ICT SPRING 2021, відомого технічного саміту. Захід, який організовується з 2010 року, відбудеться у Європейському конгрес-центрі Люксембургу, в самому центрі Європи: отже, ICT SPRING стане першою найбільшою офлайновою подією року. Сьогодні організатори анонсують різні теми, які будуть обговорюватися під час різних самітів, а також перших експертів, які поділяться своїми знаннями та передовим досвідом під час івенту.


Цього року ICT SPRING буде організован в рамках «Digital ICT Week», який проводиться Торгово-промисловою палатою Люксембургу. ICT SPRING відзначений як головна подія тижня, а також як перший найбільший офлайн-івент року , який відбудеться в Люксембурзі. Це дозволить аудиторії брати участь у знайомствах та цілеспрямованих мережевих сесіях за допомогою програми Swapcard.

Як завжди, ICT SPRING складатиметься із:
  1. виставкової площі,
  2. селища стартапів,
  3. зустрічей на вищому рівні для вирішення актуальних тем.

Конференції транслюватимуться в прямому ефірі з Люксембургу.


ICT Spring пропонує учасникам унікальну можливість:
  1. поглибити свої цифрові знання,
  2. зрозуміти значення швидко зростаючого FinTech,
  3. стимулювати інновації у галузі ланцюгів поставок,
  4. проникнути в секрети ІТ-безпеки та дослідити вплив космічних технологій на наземний бізнес.

Все це через конференції високого рівня, виставки та демонстрації останніх технологічних тенденцій та інновацій. ICT SPRING проводиться в рамках Digital ICT Week, організованого Торговою палатою Люксембургу та Farvest з метою стимулювання цифрової трансформації, ілюстрування останніх технологічних тенденцій та представлення можливостей зростання для стартапів та SMEs.

ICT SPRING — також ідеальне місце для спілкування з колегами та майбутніми діловими партнерами.


У перший день програма буде проведена навколо Саміту Fintech, Цифрового саміту, Космічного форуму та Цифрового ланцюга поставок Європи. На другий день програма буде зосереджена на другій частині саміту Fintech та Цифровому саміті, Європейському форумі безпеки та саміті MasterMind.


Якщо виникнуть питання, можна звертатися до:

Anne-Lorraine Reinbolt