Серія онлайн–заходів про HR та рекрутинг від Mentor Yard

В якій галактиці шукати зіроньки для своєї стартап-команди? Розбиратимемося разом з трьома космічними героїнями світу HR та рекрутингу на онлайн-івентах від Mentor Yard.

🌟Найм в стартапи: лайфхаки для фаундерів

Поговоримо про очікування кандидатів, особливості комунікації між двома зацікавленими сторонами, можливі труднощі та методи їх подолання.
❗️18 вересня о 17:00
👤Вікторія Придатко — рекрутерка, мандрівниця, лідерка думок, засновниця рекрутингової компанії VP Team та продукту highfive.expert, гедоністка та волонтерка, яка вже 22 роки в IT.
👉https://lu.ma/HR_for_business

🌟Ефективний рекрутмент-процес при обмежених ресурсах

Розберемося, що обовʼязково враховувати під час найняття, як написати правильний job description, як сформувати бюджет та чи варто ставити тестове.
❗️19 вересня о 17:00
👤Марина Хомич — CEO VP Team, рекрутерка та HRD із досвідом більше ніж 10 років, Ex-HRD Viber, контриб’юторка міжнародних ЗМІ та консультантка.
👉https://lu.ma/recruitment_for_business

🌟HR-процеси для бізнесів на різних етапах

Розглянемо питання побудови команди та всіх важливих процесів взаємодії. А також ви дізнаєтеся більше про критично важливі елементи для росту та HR operations зрозумілими словами.
❗️21 вересня о 17:00
👤Катерина Остапчук — співзасновниця highfive.expert, Organizational Development Expert, HR спеціалістка з досвідом більше ніж 20 років, яка була у складі advisory board UNIT.city, Citrus, Homsters, Bini Bambini.
👉https://lu.ma/HR_processes_for_business

Зберігайте дати, реєструйтеся за посиланням і чекайте на зірковий лист-підтвердження від 1991 Accelerator