Хочеш навчитися робити сайти?

Дата

Спікер: Анастасія Ткаченко, FrontEnd Developer, тренер-консультант CyberBionic Systematics

Привіт! Літо – це прекрасна пора для відпочинку, внутрішнього перезавантаження і набуття нових навичок. Можливо, у тебе завжди було бажання спробувати себе в чомусь новому, класному і перспективному? Наприклад – навчитися створювати сайти! Цікаво? Тоді запрошуємо тебе на відкритий онлайн урок за спеціальністю FrontEnd Developer.

Front-End розробка – це створення видимої частини веб сайтів (фронтенду). HTML і CSS – основні веб технології, з їх допомогою можна розміщувати текст, відео і аудіо компоненти на сторінку, двомірні зображення та анімацію. JavaScript дозволяє додати до ваших веб-сайтів більше функціональності. Популярні фронтенд фреймворки (Angular, Vue.js і React) допомагають прискорити розробку.

Детальніше про все це ми поговоримо на нашій зустрічі. Приєднуйся до відкритого онлайн уроку, знайомся з тренером і програмою навчання, а потім вирішуй, що робити далі: зупинитися, або продовжити шлях в світ FrontEnd розробки і розвиватися далі в перспективній IT-галузі.

Під час ознайомчого уроку ти дізнаєшся:

  1. Чим займається верстальник і FrontЕnd розробник?
  2. Якими знаннями і навичками повинен володіти спеціаліст?
  3. Які технології вивчаються на курсі FrontEnd Developer в CyberBionic Systematics.
  4. Які практичні завдання і проекти роблять студенти під час навчання.
  5. Який графік занять і як організовано навчальний процес.
  6. Які додаткові навчальні ресурси отримують студенти CyberBionic Systematics.
  7. Допомога в працевлаштуванні для випускників.

Дата: 8 липня 2020 року

Час: 19:00 – 21:00

Спікером цієї онлайн зустрічі буде Анастасія Ткаченко – практикуючий FrontEnd розробник і тренер-консультант CyberBionic Systematics. Нещодавно Анастасія провела дуже цікавий вебінар “Адаптивна верстка із застосуванням технологій FlexBox і Grid“. Дивись і знайомся з веб розробкою прямо зараз. Ти побачиш, що це не складно.

Зустріч буде проходити в онлайн форматі з використанням програми Zoom.

Для отримання запрошення до закритої групи пройдіть реєстрацію.