HiiL Innovating Justice Challenge 2021

Дата

Відкрито набір на конкурс інноваційних продуктів у сфері права — HiiL Innovating Justice Challenge 2021. Дедлайн — 30 квітня!

Запрошуємо подаватися на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль!

HiiL


Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. За попередні роки ми отримали понад 250 заявок, 13 із яких отримали гранти від HiiL на загальну суму понад 210 тисяч євро. Шість команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми є команди, як-от: AXDRAFT, Opendatabot, Lawyerd!, Правомен, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.


Що дає програма?

10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, що почнеться у червні. Інноватори здобудуть знання з бізнес-моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Також з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес-спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення програми команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проєкти отримають грант на розвиток свого продукту, зможуть пройти глобальну акселераційну програму, здобудуть доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.


Які проєкти приймаються?

Стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, які прагнуть запроваджувати новий підхід до попередження і розв’язання правових проблем.
Заохочуються проєкти, які зосереджені на головних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.


Як податися та які критерії?

Необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 30 квітня 2021.

Заповнити заявку


Критерії відбору проєктів:
  • дотичність інновації до тематики конкурсу
  • життєздатність бізнес-моделі
  • можливість масштабування
  • здатність проєкту створювати соціальний вплив
  • компетенції команди

Етапи програми

  • Приймання заявок до 30 квітня 
  • Відбір та співбесіди — травень
  • Регіональна інкубаційна програма для фіналістів — червень
  • Національний ДемоДень із фіналістами — липень 2021
  • Міжнародна акселераційна програма з грантами до 30 тисяч євро для відібраних команд до грудня 2021 року

Хто організатори?

Локальну частину програми HiiL Innovating Justice Challenge 2021 реалізує LiN:GO (ГО «Юридичні інновації») за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». 

Наші інформаційні партнери

Loйер, Law&Events, LegalHUB, Kharkiv IT Cluster.


Якщо маєте питання, звертайтеся до Дмитра Форемного (dmitry.foremnyi@hiil.org)