HackIT

Всеукраїнський форум з кібербезпеки і битва хакерів

Дата
Мiсце проведення
«Fabrika.space» (Харків, вул. Благовіщенська, 1)

7 жовтня в Харкові відбудеться Всеукраїнський форум з кібербезпеки і битва хакерів HackIT-2016

Про захід:

HackIT – найпопулярніший профільний захід для хакерів і висококомпетентних комп’ютерних фахівців в Україні. Форум збирає сотні українських та міжнародних експертів в області інформаційної безпеки для обговорення найбільш гострих проблем галузі.

Мета – допомогти державним та комерційним підприємствам захиститися від кібератак, а також налагодити стале протистояння інформаційної агресії з боку ворожих країн. Одним з напрямків змагання та конференції HackIT є підготовка висококласних фахівців у сфері інформаційної безпеки та налагодження їх взаємодії, що на сьогодні є важливим стратегічним напрямком як для приватних організацій, так і для України в цілому, що і було зазначено в Стратегії кібербезпеки України.

Формат заходу HackIT-2016:

  • Форум: доповіді та воркшопи
  • Битва хакерів (CTF) в режимі online & offline
  • Конкурс стартапів з кібербезпеки

Спікери:

  • Нік Білогірський (США). Працював в Facebook, ще коли той був стартапом, захищав особисті акаунти Марка Цукерберга і Еріка Шмідта, співпрацював з ФБР, допомагаючи їм ловити українських хакерів. Зараз Нік є співзасновником антивірусної компанії Cyphort, серед клієнтів якої Uber і Netflix.
  • Ендрю «weev» Ауернхаймер (США). Відомий американський хакер, на рахунку якого зломи AT&T, Amazon, LiveJournal.
  • Альфонсо де Грегоріо (Італія). Працював головним архітектором з безпеки в HSM, експертом в Комісії Європейського Союзу та спеціалізується на 0-day уразливостях.
  • І багато інших.

Дата / місце проведення: 7 жовтень 2016 року в «Fabrika.space» (Харків, вул. Благовіщенська, 1)

Дізнатися подробиці і зареєструватися