HackIT-2017

Міжнародний форум з кібербезпеки

Дата
Мiсце проведення
Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого Харків, вул. Пушкінська, 88
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 15%

Міжнародний форум з кібербезпеки HackІT-2017 відбудеться у суботу 23 вересня в Харкові, у Палаці студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88). У програмі HackIT — понад 20 доповідей та воркшопів на актуальні теми цього року. На форум завітають понад 1000 гостей із 9 країн, і ви можете стати одним з них.

 

Чому ми впевнені, що HackIT-2017 буде важливим і корисним

 

  • HackIT цього року стане першим великим заходом, на якому фахівці з кібербезпеки зможуть обговорити нещодавню атаку вірусу NotPetya. Про це буде йти мова на дискусійній панелі «Практичні рішення щодо захисту кіберпростору України від існуючих загроз».

 

  • Уперше в Україні виступить Райан Лекі (підприємець та хакер зі світовим визнанням, засновник компанії CryptoSeal, що стала частиною CloudFlare — одного з найбільших у світі сервісів захисту від DDoS-атак).

 

  • Уперше в Україні відбудеться змагання з пошуку у відкритих джерелах Конкурс «Кібердетектив». Конкурс розпочнеться онлайн 8 вересня о 21:00. Призи — квитки на форум і різні сувеніри. Дізнатися про подробиці та подати заявку можна тут.

 

  • З 14:00 (UTC) 25 серпня до 14:00 (UTC) 27 серпня пройде 48-годинна гра CTF. Дізнатися про подробиці та подати заявку можна тут.

 

  • Ще одне змагання у форматі CTF відбудеться вже на самому форумі. Уперше в Україні CTF буде проходити в кіберспортивному стилі. Зображення з моніторів учасників транслюватиметься на великому екрані, а хід битви висвітлюватиме кіберспортивний коментатор
  • Відпочити після насиченого подіями форуму та поспілкуватися можна буде на афтепаті.

 

Програма тільки формується, обіцяють ще багато цікавого. Проте, можна не чекати вересня, а доєднатися до HackIT-2017 вже зараз. Як?

Стати учасником форуму, придбавши квиток на сайті — до 23 серпня 2017 р. зі знижкою 50%: 

 

Стати спікером, якщо вам є про що розповісти колегам. Заповнюйте форму.

 

Стати спонсором форуму та разом із нами розвивати кібербезпеку в Україні

 

Побачимося на HackIT-2017!

 

Подробиці та новини на сайті

Facebook-сторінка HackIT

Захід у Facebook

Телефони: +380 67 171 10 13, +380 94 711 29 59

Telegram