Hack for Locals: Хакатон для розвитку місцевих громад

Дата
Мiсце проведення
Благовіщенська, 1 (Fabrika. space)

Програма ООН із відновлення та розбудови миру та Garage48 запрошують на Hack for Locals: Хакатон для розвитку місцевих громад,  що відбудеться 9-11 жовтня у Харкові в Fabrika Space (вул. Благовіщенська, 1).

Хакатон має на меті привернути суспільну увагу до нагальних соціальних проблем в Україні та запропонувати можливі шляхи їх вирішення.

·         Зареєструватись для участі в Хакатоні можна тут

·         Доєднатись до події на Facebook

Завдання Hack for Locals:

✔︎ Об’єднати ентузіастів та ентузіасток місцевих громад, які прагнуть активніше впливати на прийняття рішень місцевою владою в Україні

✔︎ Провести «мозковий штурм» та залучити нові креативні інформаційно-комунікаційні технології для підтримки місцевої демократії

✔︎ Сприяти ефективнішому впровадженню електронних послуг

✔︎ Знайти інклюзивні та сталі рішення для складних проблем, з якими зараз стикаються місцеве самоврядування і громадський сектор у Донецькій та Луганській областях

✔︎ Розширити можливості користування сучасними інформаційними технологіями для всіх без виключення

До участі в Хакатоні запрошуються всі охочі, ми не обмежуємо коло учасників за будь-якими критеріями.

Щоб зробити захід доступнішим, організатори відшкодують витрати на проїзд для всіх обраних учасників і учасниць з різних куточків України (окрім транспорту категорії “люкс”), а також в окремих випадках забезпечать проживання для тих учасників та учасниць, які за станом здоров’я того потребують.

Учасниці та учасники отримають змогу запропонувати власні ідеї та об’єднати навколо них команду однодумців. Ментори та менторки національного та міжнародного рівнів допомагатимуть учасникам та координуватимуть роботу команд.

11 жовтня відбудеться презентація готових прототипів, розроблених на основі запропонованих ідей та рішень. Найкращі команди отримають фінансову підтримку на реалізацію ідей. Додатковими бонусами від організаторів заходу стануть подальше менторське наставництво, участь в онлайн пре-акселераторах, а також можливість співпрацювати з різними підприємствами та державними установами.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.