GOING HYPER WINTER 2021: Online Hyper Casual Game Jam

Дата
Мiсце проведення
Online
Для учасників кластеру
  • percent10%

Вже наприкінці лютого 2021 року відбудеться третій Hyper Casual Game Jam — цього раз у онлайновому форматі. Розробники гіперказуальних ігор матимуть можливість за 48 годин створити справжню гру або прототип у команді однодумців, позмагатися за цінні призи і налагодити професійні зв’язки.


Що буде?

Протягом останніх трьох років гіперказуальні ігри активно розвиваються, а ігрова індустрія лише посилює свої позиції. Hyper casual відноситься до мінімалістичних ігор з простим інтерфейсом користувача та зацикленою механіку. Таку гру цілком реально створити за короткий проміжок часу.


Зареєструватися на гейм джем можна як самостійно, так і цілою командою. В учасників буде 48 годин на створення гри або прототипу. Наприкінці заходу розробники матимуть можливість представити свої ігри журі. Найкращі проєкти отримають цінні призи, а також нові можливості для співпраці з міжнародними компаніями.

Менторами на заході виступатимуть провідні експерти: вони допомагатимуть розробникам у творчому процесі, оцінюватимуть та даватимуть фідбеки по проєктах.


Для кого?

Реєструватися можуть як команди, так і окремі професіонали (на початку джему ви зможете сформувати нову команду чи приєднатись до існуючої)


Захід проводиться агенціями Achievers Hub та Center 42 за підтримки Happy Monday.
Voodoo, Ketchapp, Gismart та Azur Games вже приєдналися як спонсори та експерти. Більше партнерів буде оголошено згодом!


Усі деталі і посилання на реєстрацію тут.

Деталі та реєстрація