GlobalLogic запускає курс для викладачів про ІТ-технології та інструменти для викладання

В межах співпраці GlobalLogic з університетами, компанія активно підтримує як студентів, так і викладачів. Одним з ключових напрямків підтримки є спеціальні курси для викладачів, де експерти компанії діляться актуальними знаннями та практичним досвідом, який можна використати у навчальному процесі.

В межах курсу “ІТ-інструменти для викладачів” освітяни ознайомляться з темами, які охоплюють тренди ІТ: основні мови програмування, штучний інтелект, кібербезпека, основи проєктного менеджменту, принципи ефективної комунікації тощо. Викладачі опанують найсучасніші інструменти та технології, які допоможуть ефективніше навчати і зацікавлювати студентів на заняттях.

Курс проходитиме у форматі онлайн-лекцій з доступом до навчальних матеріалів та посилань на додаткові ресурси, щоб викладачі могли глибше вивчити теми, що їх цікавлять. Також під час лекцій відбуватимуться Q&A-сесії, а наприкінці курсу учасники отримають сертифікат, що підтверджує їхню участь.

Курс стартує 4 липня й триватиме 1 місяць. Участь free, але реєстрація обов’язкова.

Цей курс буде корисним для «всіх хто викладає» – це можуть бути як викладачі ЗВО I-IV рівня акредитації, так і тренери профільних курсів. Теми, про які розкажуть експерти компанії, цікаві всім дотичним до освіти – штучний інтелект у навчанні, онлайн-навчання, кібербезпека, ефективна комунікація, тренди в IT-освіті, які ми зараз спостерігаємо, – говорить Євген Сакало, керівник університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент.