GL AI Marathon web-min

Вільний доступ для всіх: GlobalLogic запускає практичний курс про АІ

Дата
Мiсце проведення
Online

Наприкінці травня 2024 року одна з найбільших IT-компаній України – GlobalLogic – запускає навчальний курс АІ Marathon. Курс розрахований на студентів технічних спеціальностей та початківців в ІТ-сфері. Він включає теорію та практику застосування штучного інтелекту.

Індустрія штучного інтелекту зростає на 37% щороку. За прогнозами, до 2030 року глобальний ринок ШІ сягне $1,8 млрд. Великі українські компанії одностайні: кількість замовлень на ШІ-рішення збільшилась. Відповідно, зростає і попит на спеціалістів, пов’язаних з AI – Data Science, Big Data, ML.

АІ Marathon від GlobalLogic допоможе розібратися в інструментах штучного інтелекту, а також отримати практичний досвід використання ШІ у реальних задачах.

Курс складається з 6 вебінарів. Спікерами виступлять досвідчені фахівці GlobalLogic. Впродовж вебінарів учасники дізнаються про:

  • Розвиток індустрії штучного інтелекту та спеціальності АІ-розробник
  • Застосування GenAI для автомобільної промисловості
  • Моделі великого лінгвістичного простору (LLM) та конструювання підказок (prompt engineering)
  • Приклади етичного та неетичного використання штучного інтелекту, та багато іншого.
  • Слухачі курсу спробують створити чат-бот та розпізнавач обʼєктів для самокерованих авто.

Марафон пройде онлайн з 28 травня по 6 червня, доступ вільний для всіх. Всі лекції, комунікації та навчальні матеріали будуть англійською мовою. Після завершення курсу учасники отримають онлайн-сертифікат.

AI Marathon проходитиме в рамках GlobalLogic Education — ініціативи, що сприяє професійному розвитку ІТ-спеціалістів. Детальна інформація та умови реєстрації на сторінці курсу.