GlobalLogic та Let’s do it Ukraine. World Cleanup Day в Україні

Дата
Мiсце проведення
Харків, Журавлівський гідропарк, вулиця Шевченка, 270.

760 тонн сміття – стільки ми прибрали минулого року під час World Cleanup Day в Україні. Давайте перевершимо цей результат уже 18 вересня!

Уже цієї суботи долучайтеся до Всесвітнього дня чистоти (World Clean Up Day), до якого приєднуються мільйони людей зі 180 країн світу. В Україні ініціативу організовує Всеукраїнський молодіжний рух Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It World. У 2020 році вони об’єднали понад 135 000 учасників та 2100 локацій по всій території країни.

Реєстрація 

Вперше офіційним застосунком World Cleanup Day в Україні є безкоштовний додаток EcoHike, створений львівськими інженерами компанії GlobalLogic.

Як взяти участь у World Cleanup Day 2021:

  • встановлюйте застосунок EcoHike: для Apple iOS та Google Android
  • переходьте за посиланням з мобільного пристрою, щоб потрапити на сторінку події в застосунку, або можете знайти її самостійно в розділі “Події” в EcoHike
  • приходьте на захід і беріть участь у прибиранні за допомогою застосунку; просимо також подбати про здоров’я та безпеку під час прибирання; детальні правила – за посиланням
  • діліться успіхом у соціальних мережах – лише разом ми можемо зробити Україну чистою.

Якщо дощ?

Важливо! В населених пунктах або районах, де погодні умови стануть на заваді (у разі зливи, буревію) акцію буде перенесено на суботу 25 вересня 2021 року о 10:00. У обласних центрах і столиці якщо будуть відбуватись зміни, про це буде повідомлено в новинах на офіційному сайті, а також будуть внесені зміни в івенти у додатку.

Коли: 18 вересня о 10:00

Де: Харків, Журавлівський гідропарк, в’їзд зі сторони вул.Шевченка, другий міст після готелю «Британія», вулиця Шевченка, 270.

Долучайтеся до події за посиланням у застосунку EcoHike, щоб побачити точну локацію.