Запрошуємо на GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk #3, який стане продовженням серії заходів з Microsoft-технологій від GlobalLogic для шанувальників MS-технологій та професіоналів .NET.

 

Участь у заході відкриє для розробників .NET, Cloud-інженерів та усіх охочих нові можливості підвищення свого експертного рівня. Темами доповідей стануть реалізація систем на основі архітектури мікросервісів Microsoft Service Fabric та побудова цифрової стратегії на базі IoT та Blockchain-технологій.

 

На усіх учасників очікують приємні сюрпризи, запашна кава та смаколики.

 

Місце проведення: Харків (деталі будуть повідомлені зареєстрованим учасникам).

Дата та час: 24 квітня (вівторок), з 18:30 до 21:30.

 

Для участі у заході необхідно пройти попередню реєстрацію

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Після реєстрації очікуйте на лист щодо вашої участі.

Програма:

18:30 – 19:00 — Реєстрація, спілкування, кава та смаколики.

19:00 – 19:15 — Вступне слово.

19:15 – 20:05 “Implementation of Systems Based on Microservices Architecture of Microsoft Service Fabric” — Андрій Гненний, Senior Consultant, GlobalLogic, лідер Cloud-практики GlobalLogic в Харкові.

20:05 – 20:15 — Питання та відповіді.

20:15 – 20:35 — Networking, кава та смаколики.

20:35 – 21:25 “Digital Strategy Based on IoT and Blockchain” — Євген Напрягло, Digital Business Transformation Consultant, GlobalLogic.

21:25 – 21:30 — Питання та відповіді.

21:30 – 21:40 — Приємні сюрпризи.

21:40 – 22:00 — Кава та спілкування.

 

Спікери та доповіді:


1) “Implementation of Systems Based on Microservices Architecture of Microsoft Service Fabric” — Андрій Гненний

 

Андрій — Senior Consultant, лідер Cloud-практики GlobalLogic у Харкові, Google Certified Professional (Cloud Architect), Microsoft Certified Application Developer (MCAD), Microsoft Certified Professional (MCP).

 

У доповіді розглядатимуться механізми комунікації мікросервісів всередині кластера, а також багаторівневе версіонування від додатка до сервісів і конфігурацій. Буде приділено увагу й перевагам та недолікам Stateful Services, а також управлінню їх станом. Андрій поділиться практичними порадами та надасть підказки для мінімізації зусиль у щоденній роботі з Microsoft Service Fabric.

 

2) “Digital Strategy Based on IoT and Blockchain” — Євген Напрягло

 

Євген — Digital Business Transformation Consultant, GlobalLogic; більше ніж 5 років займається створенням та впровадженням цифрових трансформацій бізнесу. Основний напрямок його роботи — побудова стратегії виходу на нові ринки за допомогою технологій.

 

Євген на практичних прикладах продемонструє побудову цифрової стратегії та продуктової лінійки для виходу компанії на новий ринок із використанням Blockchain як ключового технологічного драйвера. Він розповість, що таке цифрова трансформація бізнесу та бізнес-модель, пояснить, як відбувається зв’язок бізнес-моделі зі стратегією в технологічному розрізі. Також Євген покаже побудову Solution Architecture для реалізації продукту з використанням .NET та Microsoft Azure.

 

Будь ласка, не забудьте зареєструватися!

 

Дізнайтеся, як проходили GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk #1 та GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk #2.

 

Приходьте знайти нові цікаві знайомства та отримати натхнення до розвитку у технологіях Microsoft та .NET!