GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk #2

Дата
Мiсце проведення
Fabrika.Space, вул. Благовіщенська, 1

Ласкаво просимо на GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk #2!

Запрошуємо на GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk #2, який стане продовженням серії заходів з Microsoft-технологій від GlobalLogic.

Участь у заході відкриє для .NET-розробників, Cloud-інженерів та усіх охочих нові можливості для підвищення свого експертного рівня — надасть розуміння найактуальніших трендів в технологіях Microsoft та допоможе у практичному використанні новинок Microsoft Azure.

Де: Fabrika.Space (Харків, вул. Благовіщенська, 1).

Коли: 4 листопада (субота), з 11:00 до 15:00.

Для участі у заході необхідно пройти попередню реєстрацію і отримати безкоштовний квиток. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Після реєстрації зачекайте на лист щодо вашої участі та у разі підтвердження не забудьте роздрукувати квиток.

Програма:

11:00 – 11:30 — реєстрація, кава та смаколики.

11:30 – 11:45 — Welcome speech —  Віктор Матусов, лідер MS-напрямку в GlobalLogic, Director, Engineering (Харків).

11:45 – 12:25 — “.NET Core Apps: Design & Development” —  Андрій Антілікаторов, Engineering Consultant, GlobalLogic.

12:25 – 13:05 — “Migration of Cloud Services to Microsoft Azure Service Fabric” — Станіслав Збітнєв, Engineering Consultant, GlobalLogic.

13:05 – 13:25  — кава та спілкування

13:25 – 14:40  — “Build, Deploy and Manage Your Releases Like a Boss” — Антон Бойко, Microsoft Azure MVP, засновник і головний доповідач Ukrainian Microsoft Azure Community.

14:40 – 15:00  — приємні сюрпризи

15:00 – 15:30  — кава та спілкування

 

Спікери і доповіді:
1)  “.NET Core Apps: Design & Development” —  Андрій Антілікаторов

У цій доповіді розглядатимуться принципи і найкращі практики створення гнучких додатків на базі Microsoft .NET Core у зв’язці з сервісами Microsoft Azure, а також інструменти та бібліотеки, які сильно спростять розробку, конфігурацію і розгортання додатків. Також буде приділено увагу деяким “підводним каменям”, з якими може зіткнутися людина, що використовує .NET Core.

2) “Migration of Cloud Services to Microsoft Azure Service Fabric” — Станіслав Збітнєв.

Microsoft Azure Service Fabric — це платформа хмарних додатків наступного покоління для побудови масштабованих і високонадійних розподілених додатків. Ця доповідь дозволить отримати базове розуміння процесу перенесення додатків з хмарних служб у Service Fabric. У доповіді будуть розкриті архітектурні та структурні відмінності між хмарними службами та Service Fabric.

3) “Build, Deploy and Manage Your Releases Like a Boss” — Антон Бойко.

На жаль, на сьогоднішній день все ще є багато проектів, де для розгортання програми використовується підхід “Права кнопка миші -> Deploy -> Production”. Це сумно, але це так. Певною мірою це може пояснюватися тим, що мало хто вміє конфігурувати build-сервер для автоматичного складання програми та подальшої автоматизації процесу розгортання. Під час доповіді Антон розповість про основні підходи до налаштування систем автоматичного складання і розгортання додатків. Він продемонструє та навчить як увести результат нашої роботи до процесу управління релізами і зробити процес випуску нових версій програми прозорим для всієї команди.

РЕЄСТРАЦІЯ

Дізнайтеся, як проходив перший захід GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk.

Приходьте знайти нові цікаві знайомства та натхнення до розвитку у технологіях Microsoft!