GlobalLogic Kharkiv Embedded TechTalk #1

Дата

Запрошуємо Embedded Software-інженерів та усіх, хто цікавиться розробкою вбудованих систем, на перший GlobalLogic Kharkiv Embedded TechTalk!

 

Експерти компанії поділяться із вами практичними інструментами для налагодження коду ядра Linux. Також вони розкажуть про можливості звукової підсистеми Linux — Advanced Linux Sound Architecture (ALSA).

 

На усіх учасників очікують приємні сюрпризи, запашна кава та смаколики.

 

Місце проведення: Харків (деталі будуть повідомлені зареєстрованим учасникам).

Дата та час: 13 березня (вівторок), з 18:00 до 21:30.

 

Для участі у заході необхідно пройти попередню реєстрацію. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Після реєстрації очікуйте на лист щодо вашої участі.

 

Спікери і доповіді:

1)  “Linux Kernel Debugging” —  Олександр Булищенко (Software Engineer, Consultant, GlobalLogic)

Налагодження ядра Linux має свої особливості. Це стосується як наявних інструментів, так і наслідків втручання в роботу системи. Під час зустрічі ми поговоримо про те, чим може скористатися розробник ядра Linux для цього завдання. Також ми розглянемо статичний аналіз патчів ядра. Окрему увагу приділимо інструментам доступу, трасування та інтерактивного налагоджування: DebugFS, ftrace, GDB, тощо.

 

2) “Linux Audio Drivers. ALSA” — Вадим Шовкопляс (Senior Software Engineer, Consultant, GlobalLogic)

На заході Вадим представить особливості звукової підсистеми Linux — Advanced Linux Sound Architecture (ALSA). Під час його доповіді ми розглянемо на практичних прикладах різницю у побудові аудіо-драйверів для ПК та вбудованих систем. Також він поділиться оглядом сучасних тенденцій у розробці аудіо-драйверів для Embedded Systems.
Приходьте дізнатися найцікавіше у сфері Embedded безпосередньо від розробників та практиків Linux!

Будь ласка, не забудьте зареєструватися!