Global Cybersecurity Summit 2017

Дата
Для учасників кластеру
  • percentЗнижка 10%

Подія світового масштабу, вперше в Україні, Глобальний саміт з кібербезпеки Global Cybersecurity Summit 2017 (GSC17). Унікальна платформа де сконцентровані сотні експертів і посадових осіб найвищого рівня з метою виробити практичні рішення з актуальних тенденцій в сфері кібербезпеки і еволюціонують загроз.

 

Дата: 14-15 червня 2017р.
Місце проведення: КВЦ «Парковий»  Київ, Україна

 

В рамках заходу – доповіді спікерів і панельні дискусії на тему використання інноваційних технологій в області кібербезпеки. Представники влади, бізнесу, некомерційних організацій, приватні особи і вчені зможуть ознайомитися з передовими практиками, новітніми досягненнями та інноваціями в галузі систем захисту в таких сферах як, політика і урядування, Інтернет речей (IoT),  системи керування промисловими об’єктами та багатьох інших, протягом двох днів. Презентовані технології можуть бути застосовні як на державному, так і на приватному рівні.

 

«За останні роки ми досягли великих результатів в поширенні інформації про безпеку, хоча навряд чи почали дискусію про погрози з кіберпростору», – сказав директор Security Awareness Lab, Грегорі Майклідіс, який вже в червні виступить в рамках GCS17. «Ми повинні бути інформовані, перебуваючи в мережі, неважливо подобається нам це чи ні. Ми всі живемо в світі з щодня зростаючої кількістю сенсорних девайсів, які об’єднані між собою, і саме вони є головним об’єктом кібератак».

 

Учасники та спікери, експерти з кібербезпеки таких компаній/організацій: Jigsaw (Google), Box, Inc, U.S. Department of Defense, VISA, Deloitte, Huawai, Inc; Illumio, Lastwall, Efflux Systems, Splunk, Inc., Security Awareness Lab LLC, IronNet Cybersecurity, EY (Ernst & Young), National Democratic Institute, ICS Secure, ShiftLeft, George Washington University, UC Berkeley Center for Long-Term Cybersecurity, Defense Innovation Unit Experimental, Passwordninja AS, Phobos Group, U.S. Department of Homeland Security. Більше інформації на сайті: https://gcs17.org/

 

Панельні дискусії:

  • Створення нового покоління кіберпрофесіоналів;
  • Новий світ в сфері IoT (інтернет речей);
  • Штучний інтелект і машинне навчання;
  • Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій;
  • Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози;
  • Зростаючі тренди в області автоматизації і безпеки додатків;
  • Від кіберосвіти до незалежних досліджень;
  • Шифрування майбутнього.

Ми будемо раді вітати Вас на заході.

Деталі заходу та умови участі на офіційному сайті заходу www.gcs17.com або у організаторів:

 

Марина Мединська  mmedinskaya@gcs17.org
Оксана Гагіна  ohahina@gcs17.org

Тел: +38 (067) 375-76-37; +38 (95) 356-99-69