Garage48 Cyber Security 2017 Kharkiv

Дата
Мiсце проведення
Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1

10-12 листопада, завдяки хакатону Garage48 Cyber ​​Security 2017 Kharkiv, у нас буде можливість взяти участь в унікальній події, присвяченій розробці робочих прототипів рішень з кібербезпеки протягом 48 годин! Будьте готові до 48-годинного випробовування:  кодування, продажів і, головне, будьте готові think BIG! Якщо ви досить амбітні, щоб спробувати створити щось інноваційне і трохи божевільне, ця подія – для вас!

Протягом всього хакатона поруч з вами будуть знаходитися ментори, які підкажуть що робити, якщо ви зайшли в глухий кут, і дадуть слушну пораду.

І, звичайно, який же хакатон без частувань? Підтримку ваших сил смачною їжею і напоями ми беремо на себе.

Ви можете прийти до нас з уже сформованою командою, або зібрати її на самому хакатоні.

Ми шукаємо: data scientists, нетехнічних фахівців з кібербезпеки, UI / UX дизайнерів, front-end і back-end розробників, маркетологів і відданих своїй справі PM-ів!

Участь безкоштовна. Приз за 1 місце – 1000 євро!

 

Реєструйтеся швидше, поки ще є слоти на безкоштовну участь!

Більше деталей на сайті заходу

 

Родом з Естонії та Силіконової долини, заходи Garage48 стали першими в своєму роді в Україні, Латвії, Білорусі та інших стрімко-розвиваючихся країнах.

Захід організовано Garage48 за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії при Фонді розвитку і гуманітарної допомоги.