FUTURUM STREAM CAMP – НАУКОВИЙ ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ В ПОЛЬЩІ З 3 ПО 15 СІЧНЯ 2016 РОКУ

Це 2 тижні на мандри, заняття математикою, фізикою, спортом та творчістю, на спілкування з однолітками з різних куточків світу

Мiсце проведення
Wisła - January 2016

Запрошення

Балтійський Інститут Математики (БІМ) запрошує на зимову зміну Futurum STREAM Camp.

image03-1024x726 FUTURUM STREAM CAMP – НАУКОВИЙ ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ В ПОЛЬЩІ З 3 ПО 15 СІЧНЯ 2016 РОКУ

Ми пропонуємо вашим дітям поміняти канікули за комп’ютером на подорожі, заняття математикою, фізикою, спортом і творчістю, на спілкування з однолітками з різних куточків земної кулі.

Що таке STREAM?

STEM – наука (science), технологія (technology), інженерія (engineering) і математика (mathematics) – дисципліни, на яких побудовано наше майбутнє. Ці науки зустрічаються нам всюди: вони формують наш повсякденний досвід.

STEM – освітня методика, заснована на всебічному навчанні дітей, об’єднанні та інтеграції дисциплін і прикладному підході. Ідея проста: дитина вчиться тоді, коли їй цікаво і зрозуміло, навіщо потрібні ті чи інші знання. Більш просунутою методикою є STREAM – акронім, утворений додаванням слів “мистецтво” (arts) і “дослідження” (research).

В освітньому таборі Futurum STREAM Camp учні пізнають світ і отримують знання на практиці. Табір є частиною освітньо-дослідницької програми “FUTURUM 2020”, що проводиться під патронажем професора Jerzy Buzek MEP.

Тобі подобається математика? Фізика? Програмування?

Тоді приєднуйся до міжнародного дитячого фізико-математичного товариства BIM! Запрошуємо тебе провести два незабутні тижні в математичному таборі для учнів 5-12 класів та студентів 1-2 курсів.

Учнів 1-4 класів ми запрошуємо на школу разом з батьками.

А тепер серйозно: 2 тижні ми будемо займатися олімпіадної математикою і фізикою, проводити дослідницькі практикуми, вивчимо проектну діяльність. Ось з цими страшними словами ти познайомишся: програмування, IT, бази даних, фінансова аналітика, економіка, бухгалтерія, юриспруденція, математична лінгвістика, експериментальна і теоретична фізика, біоінженерія, математичне моделювання, дизайн, мистецтвознавство та багато іншого …

Любителям фізики буде запропонований широкий спектр лабораторних робіт, з можливістю самостійно вибрати область фізики, в яку хотілося б поглибитися. Шанс зробити щось своїми руками, без обов’язку прийти до певного результату, негативний результат – теж результат. Правда, лише в тому, якщо він є результатом. Цікаві лекції з наочною демонстрацією основних принципів будови Всесвіту. Можливість не тільки дізнатися щось нове про світ, але розповісти про це іншим.

Ти отримаєш не просто сухі знання про предмет. Ми покажемо, де і як математика проявляється в реальному житті. Ти з нами?

Що?

У канікули після насиченого навчального року потрібен не менш насичений відпочинок. Тому ми пропонуємо дітям поринути в чарівний світ математики. Школярі отримають не тільки заряд енергії на наступні півроку, а й дізнаються багато нового. У таборі «Futurum STREAM Camp» заплановані заняття, що включають в себе як шкільну програму, так і виходять за її рамки, що сприяє розвитку логіки і структурує мислення. Особлива увага приділятиметься дослідному типу задач.

Де?

Маленьке польське затишне місто Вісла, розташоване на кордоні з Чехією, біля підніжжя гір Бескиди.

Коли?

З 3-го по 15-е січня 2016 року.

У двох словах про програму:

Дана зміна припускає проектну діяльність і пройде під девізом: “Математика +”. Ми подивимося, як математика застосовується в житті.

Кожному учаснику буде запропоновано участь в одному або більше проекті на вибір:

Математика + біологія: на прикладі закону Харді – Вайнберга ми спробуємо знайти закономірності в генетиці.

Математика + лінгвістика: ми спробуємо зрозуміти, які лінгвістичні методи застосовуються для пошукових систем і онлайн перекладачів.

Математика + програмування: ми постараємося зрозуміти, як відбувається інтелектуальний аналіз даних, що робити з великими даними.

Математика + економіка: ми дізнаємося, як працюють банки, вираховуються процентні ставки, фінансова рента і робляться прогнози.

Крім цього, будуть практичні та теоретичні заняття з математики, які допоможуть вивчити потрібний для реалізації проектів матеріал.

БІМ складає програму в залежності від рівня і побажань потенційних учасників.

Вартість перебування в таборі:

490 Євро – учень

390 Євро – супроводжуючий дорослий

У вартість включено:

– Страховка

– Проживання в таборі (розселення по 2-3 людини в номері), номери з вигодами.

– Харчування – триразове

– Заняття за програмою

У вартість не включено:

– Оформлення візи

– Транспортні витрати

– Особисті витрати у вільний час.

Вільний час

Табір розташований на території курорту з розвиненою інфраструктурою для відпочинку. Перебування в таборі можна поєднати з великою культурною програмою:

– катання на лижах;

– відвідування аквапарку;

– прогулянка в гори;

– мотузкове містечко;

– катання на конях та ін.

 

Контакти для бронювання путівок:

Яна Семенякіна

координатор проекту

e-mail: j05071982@gmail.com

tel: +38 096 3233493