Falling Walls Lab Kyiv 2017

Дата
Мiсце проведення
м. Київ, НСК "Олімпійский", Холл Чемпіонів

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України!

Цієї осені у Вас є можливість стати учасником вже третьої міжнародної наукової конференції Falling Walls Lab у Києві та презентувати Ваш винахід або проривну ідею на весь світ!

Під проривом ми розуміємо ідею, дослідницький проект, бізнес-модель або соціальну ініціативу, яка є оригінальною й інноваційною, покликаною вирішувати проблеми сучасного світу. Це може бути як реалізована ідея, так і проект, який існує лише на папері, однак має переконливу доказову концепцію.

Наука перестає бути нудною!

Головна мета Falling Walls Lab – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.

Для того, щоб стати учасником конференції, необхідно до 10 вересня  2017 року подати заявку з бажанням презентувати свою ідею, винахід або пропозицію.

Регламент конференції: три хвилини на доповідь та три слайди презентації. Це спростовує міф про те, що складне неможливо пояснити швидко і доступно.

Кого ми  шукаємо:

  • молодих геніїв, винахідників, новаторів;
  • носія та генератора ідеї;
  • кандидата з високим володінням англійською мовою
  • кандидат повинен мати ідею, діючий прототип, бізнес-модель або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

Подавати заявки мають право:

  • студенти;
  • учасники, які закінчили університет зі ступенем бакалавра, здобутий не більше, ніж 10 років тому;
  • учасники, які закінчили університет зі ступенем магістра, здобутим не більше, ніж 7 років тому;
  • учасники, які закінчили університет з докторським ступенем, здобутим не більше, ніж 5 років тому.
  • наукові співробітники з докторським ступенем;

Вітаються всі дисципліни, в тому числі: сільське господарство, медицина, природничі науки, економіка і філософія, гуманітарні науки.

Що таке Falling Walls Lab?

Глобальна наукова конференція Falling Walls Conference була заснована 9 листопада 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини у Берліні. Гасло конференції: «Які стіни впадуть наступними?». «Стінами» було названо виклики та проблеми, що стоять перед людством.

Конференція Falling Walls відбувається восени кожного року у Берліні. Їй передують регіональні конференції, так звані Falling Walls Lab, в різних містах світу. Вони відіграють роль відбіркових турів, де студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностях, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем.

Поділися своєю інноваційною ідеєю на Falling Walls Lab Kyiv 2016, отримай цінний приз та вирушай у Берлін на фінал конкурсу! 

Географія: перший етап наукової конференції відбувається у Києві; другий етап – переможці поїдуть представляти свої проекти у Берлін.

Фінансування проекту: здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.

Участь у проекті Falling Walls Lab є безкоштовною!