Export Evolution IT

Дата
Мiсце проведення
Online

Освітня програма для ІТ компаній Export Evolution IT: оголошуємо набір другої когорти учасників!

Глобальний ІТ ринок швидко зростає, але ще швидше змінюється… Цінова конкуренція, відтік клієнтів, дефіцит кваліфікованих фахівців та незначні замовлення — ці та інші проблеми знайомі ІТ підприємцям та менеджерам.

Вирішення полягає в правильному визначенні стратегічних напрямів розвитку та у систематизації Вашої діяльності у бізнес девелопмент.

Знайти нових клієнтів, виграти боротьбу за високу позицію в ланцюгу доданої вартості, збільшити чек та покращити ретеншн рейт, створити секторальні партнерства для реалізації великих міжнародних проєктів — ось чому навчаться учасники Export Evolution IT.

Це можливість у стислий термін отримати знання та інструменти для розвитку бізнесу від експертів міжнародного рівня, сформувати секторальні партнерства у супроводі іноземних менторів-практиків з досвідом масштабування ІТ бізнесів на світовому ринку, та негайно застосувати їх на практиці!

Реєстрація

Реєструйтеся, проходьте онлайн 6 модулів програми, виконуйте завдання, приймайте участь у живих сесіях з тренерами та менторами, розробіть експортний бізнес-план, та розвивайте свій бізнес глобально!

Отримайте імпульс для виходу на новий рівень!

Участь у Програмі безкоштовна (кількість місць обмежена)

Реєструйтеся до 30 жовтня 2021 за посиланням.

Читайте про Програму більше тут.


Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» .